• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 potkrovlje 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 potkrovlje 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 potkrovlje 110 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 potkrovlje 110 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prvom spratu i visokom potkrovlju. Unutrašnjost u sivoj fazi. Urađena spoljna izolacija. Postavljena PVC stolarija. Ispod se nalazi stan (vodi se kao porodična stambena zgrada). Prvi nivo namenjen za dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom i izlazom na veliku natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nekretninu u Dimitrija Tucovića. Vlasnik je krenuo sa renoviranjem ali zbog nepredviđenih privatnih obaveza je odustao od daljeg ulaganja. Iz tog razloga, nekretnina je na prodaju ispod tržišne cene, sa prilikom da stavite lični pečat prilikom završnice objekta. Objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 219.900 €, 105,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kućama u nizu na Petlovom brdu, površine 105m2, sa mogućnošću proširenja na potkrovlje. Nekretnina se nalazi u ulici Omladinsko šetalište, u mirnom i porodičnom okruženju, u neposrednoj blizini osnovne škole „Vladimir Rolović. Struktura: Prizemlje se sastoji od kuhinje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 potkrovlje 110 m2'
110.000 €
180.000 €
195.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121457, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Moderno,zdravo,funkcionalno,udobno potkrovlje u stambenoj zgradi sa 4 sprata i liftom. Osim ​​​obilja dnevne ​svetlo​sti, ​zahvaljujući brojnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 215.000 €, 103,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan trosoban stan u porodičnoj zgradi ,koja je izgrađena pre dvadeset godina. Stan se nalazi na Ledinama,naselju koje je u razvoju i sa sve boljom infrastrukturom. Stan ima samostalni ulaz kroz unutrašnje stepenište. Podest ispred ulaza pripada stanu.Stan je trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3. 0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>