• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 podrum

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 podrum" pronađeno 215 nekretnina - prosečna cena 1.704 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Trosarini na mirnoj lokaciji. Stan je po strukturi dvosoban, povrsine 56m2, sa lodjom, na Visokom prizemlju zgrade. Sastoji se od hodnika sa kupatilom, odvojenim dnevnim, odvojenom spavacom sobom i odvojena kuhinja kao i trpezarija, sve prostorije su prostrane i zasebne, TA....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Slobodana Jovanovića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 95,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 655, I/II, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(može zamena), dvorišna zgrada. Tavanski prostor 50m2 Garažni prostor Ostava u sklopu garaže Uknjiženo na 87m2 kao idealni deo ne može kredit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 87,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na svakom spratu je po jedan stan. Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Geberit ugradni vodokotlić u donjem kupatilu. Podno grejanje na struju u donjem nivou. Visina kosine u kupatilu na sredini tuš kade je 190cm. Okretnica autobusa i prodavnica na 100m. Parking mesta ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 215.000 €, 102,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na VOŽDOVCU! Zgrada na idealnoj poziciji u jako lepom delu Voždovca u blizini Darvinove pošte. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola, teretana, pošta, prodavnice, marketi, drogerije, apoteke, TC STADION, ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 192.000 €, 91,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen četvorosoban stan preko puta Lidla na Vidikovcu i blizini okretnice autobusa 23,53,89, škola i vrtića. U zgradi od crvene fasadne cigle na 17 spratu od 19. Poseduje 3 lifta, podrum, centralno grejanje. Stan je trostrane orijentacije i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Voždovac - Braće Jerković Prodaju se 2 odvojena stana + podrum + dvorište + parking I stan: 2.0-soban stan ukupne površine 70m2, uknjiženo na 64m2 Nalazi se na visokom prizemlju Poseduje veliku dnevnu, kupatilo + WC, kuhinju, spavaću sobu sa pogledom na....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 390.000 €, 302,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Podrum Gatačka Spratnost: 2 Soba: 7 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 390.000 €, 302,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica, Miljakovac, Miljakovačke staze, 302.49m2+T20m2 .. 302.49m2+T20m2+dvorište, 7.0, SU/PR/1/PK, EG, terase, garaža, podrum, interfon, telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 87.000 €, 41,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan u tihoj ulici sa dosta zelenila i uvek slobodnim mestom za parking. U neposrednoj blizini su škola,vrtić, Lidl, Beo šoping centar. Brz izlaz na autoput, odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 172.000 €, 81,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan trosoban stan na Petlovom brdu, uknjižen na 78m2, mereno 81m2 Zgrada sa parkovskim okruženjem, ispred zgrade autobusko stajalište. Dvostrano je orjentisan, sunčan, funkcionalan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Stan je u odličnom stanju dobro održavan, stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Mirijevu 3,odlično pozicioniran. Pravi porodičan stan. Ima visinu prvog sprata. Izvorno stanje,potrebno je odredjeno ulaganje. Spavaći blok je odvojen od dnevnog boravka. Dva mokra čvora. Dve spavaće sobe ima,uz kuhinju,trpezariju,ostavu i lodju. Uknjizeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95635, III/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u ponudi za izdavanje, stan na prestižnoj lokaciji centra Beograda, na Vračaru, na pešačkoj razdaljini od trga Slavija, Terazija i Knez Mihailove ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 154.000 €, 72,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Internet Parking Interfon Podrum Dr Đorđa Joanovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 227.000 € na 232.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 232.000 €, 199,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.08.2025 - 227.000 €
20.03.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! 🏠 JEDINSTVENA PRILIKA: Dva stana po ceni jednog na Petlovom brdu! Tražite dom za veliku porodicu, investiciju za izdavanje ili kombinaciju stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.000 €, 93,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 77m² (izmereno 93m²) na prvom spratu četvorospratnice izgrađene 2000. godine. Stan je uknjižen. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, toaleta, kupatila i terase. Trostrano je orijentisan i potpuno sređen. Nalazi se u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 45001, VPR/I, dupleks, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava, dvorisna zgrada. VISOKO PRIZEMLJE UKNJIZENO 42 M2 SOBA U SURERENU14M2 (U SIVIJ FAZI) PODKRIVLJE 14M2 U SIVIJ FAZI) PRIZEMLJE uknjzenih42 M2) STAN U DVORISNOJ ZGRADI .Dvorisni stan uknjzen na 42m2,poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 45001, VPR/I, dupleks, uknjižen, stara gradnja, podrum, ostava, dvorišna zgrada. VISOKO PRIZEMLJE UKNJIŽENO 42 M2 SOBA U SURERENU14M2 (U SIVIJ FAZI) PODKRIVLJE 14M2 U SIVIJ FAZI) PRIZEMLJE uknjženih42 M2) STAN U DVORIŠNOJ ZGRADI .Dvorišni stan uknjžen na 42m2,poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan u Novom Zelezniku na odlicnoj lokaciji ,udaljen 100m od Postanske stedionice,Lidla,Maksija,osnovne skole,vrtica,prevoza Sastoji se od hodnika,kuhinje,trpezarije,dnevne sobe,spavace sobe i zastakljene terase. Uknjizen na 55m2 sa terasom od 7m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 227.000 €, 199,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno povoljno! Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu ukupne površine 199m2, lux, etažno grejanje na gas,uknjižen, podrum, dvorište, cena 227000 Evra!!! Ova nepokretnost je uknjižena kao dve stambene jedinice i to jedna 56m2 a druga 143m2. Trenutno se koristi kao jedan komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 52.000 €, 46,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan, u izvornom stanju, u zgradi starije gradnje. Svetao, ušuškan, sa funkcionalnim rasporedom. Ima terasu i podrum. Nakon i najmanjeg ulaganja dobiće se na kvalitetu i ceni, jer se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini prevoza. Hitna prodaja. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 360.000 €, 320,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90862, 23a, spratna, struja, klima, terasa, garaza. Na prodaju prostrana i šarmantna porodična kuća površine 212m2, smeštena na velikom placu od 23 ari. Nalazi se u tihom, zelenom delu Kumodraža- idealno za porodični život, odmor ili investiciju. U enterijeru dominira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 47.000 €, 42,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Žarkovo - Ace Joksimovića, jednoiposoban stan u kući površine 42m2 sa zasebnim ulazom i ograđeno dvorištem površine 60m2. Potrebno je kompletno renoviranje stana. Ali je cena takva da omogućava kupcu da po svojoj želji i svojim potrebama renovira stan i opet da prođe veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 73.000 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep i potpuno namešten jednosoban stan, smešten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini TC Stadion. Navedena mikrolokacija odlično je povezana sa drugim delovima grada i obiluje zelenilom. Na udaljenosti od svega 5-10 minuta peške (2 minuta autom) od stana nalaze se: - Osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 178.450 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Dobrivoja Petkovića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-83m2 , ugovorna površina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj građenoj zgradi od fasadne cigle u mirnoj ulici okružena zelenilom. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 109.999 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan koji je u visokom prizemlju u izvornom ali izuzetno korektnom stanju. Renoviran pre 2 godine tako da ima open space i dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, kupatilo i 2 spavaće sobe. Ima pripadajući podrum.. Stan je za svaku preporuku. Mogu i kreditni kupci. Prikaz na mapi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 328.000 €, 152,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Soliter do same Voždovačke crkve. Generalski stan. Na prva dva sprata su samo po dva velika stana. Pravi dupleks, bez ikakvih kosina itd. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dva kupatila, četiri spavaće sobe i dve velike terase (na svakom nivou po jedna) koje gledaju na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 105,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2, jugozapadno orijentisan, svetao i sunčan. Pored pripadajuće terase postoji i izlaz na krovnu terasu površine 50m2. Stan je 5.0 po strukturi sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71267, 7a, spratna, terasa, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, podrum, cela. Kuca za svaku preporuku,prelepa,funkcionalna.Prizemlje: dnevna soba u njoj ima kamin, kuhinja, trpezarija,spavaca soba gde ima garderober,mala radna soba, kupatilo sa tuš kabinom i kada djakuzi,wc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u ulici Isidore Sekulic na Ledinama, uknjižen. Stan je na visokom prizemlju koje ima visinu prvog sprata. Podno grejanje, klimu, video nadzor i parking mesto. Odličan je raspored prostorija. Ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 74,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u centru Železnika, u blizini Doma zdravlja, škole, više prodavnica i ostalih lokala uslužno-komercijalnog karaktera. Stan se nalazi u urednoj, održavanoj zgradi sa puno parking mesta, okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 215)

<< <1 2 3 4 5 6> >>