• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 pala cena Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 pala cena Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • novogradnja
    • interfon
    • podno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 195.000 € na 175.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 175.000 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 220.000 €
29.03.2026 - 205.000 €
22.04.2026 - 195.000 €
13.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan dvoetažni stan u zgradi iz 2000-te godine. Potrebno je kompletno renoviranje, zapadno orjentisan, sunčan i svetao. Blizina prevoza, prodavnica . Prostorije: I Nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, kupatilo, terasa; II Nivo: Predsoblje, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 228.900 € na 209.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 209.000 €, 109,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 228.900 €
13.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vrlo komforan funkcionalan stan povrsine 109m2, u naselju Nova Galenika, Zemun. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje, dnevnog boravka, cetiri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 79.800 € na 77.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 79.800 €
12.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 41 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: starogradnja Sprat: 5 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 pala cena zadnjih 7 dana'
80.000 €
80.000 €
105.000 €
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 110.000 €
13.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan u centru naselja Mirijevo, na odličnoj lokaciji u blizini prodavnica, parka, vrtića, škola i autobuskih stanica. Stan se nalazi u suterenu zgrade, ali nije ukopan ni sa jedne strane, što omogućava prijatan boravak. Raspored prostorija čine hodnik, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 58,44 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 143.000 €
13.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. Funkcionalan raspored obuhvata dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>