• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 novogradnja parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 novogradnja parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 novogradnja parket

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 novogradnja parket" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 1.817 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 60.000 € na 56.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 30,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu. Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 novogradnja parket'
93.600 €
93.600 €
76.400 €
  Stan, BEOGRAD, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 78.180 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0, 39.09m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, IV/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja u visom prizemlju završene uknjižene stambene zgrade u na samo 4 minuta hoda od Bulevara JNA. U stanu je urađena keramika sa sanitarijama, a kupcu ostaje da ugradi parket, sobna vrata i radijatore koji su obezbeđeni i to će kupcu biti odbijeno od cene stana. U slučaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov troiposoban stan na visokom prizemlju u beogradskom naselju Jajinci. Stan čine dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, tri spavaće sobe, hodnik i terasu od 10m2 koja ne ulazi u kvadraturu. Potrebno je da kupac završi stan po svojoj volji kao što su parket, vrata, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.961 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 58.48m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U srcu Zemun polja, u ulici Burgerovih, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Stan je u izvornom stanju (promenjena PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.820 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 42.42m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 123,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije: Dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom,dve spavaće sobe,wc, kupatilo i terasa. -Drugi nivo 53m2 Pedsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.720 €, 64,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 88.230 €, 51,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Tokom gradnje korišćeni su visokokvalitetni materijali,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 93.840 € na 105.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.840 €
26.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su kuće u nizu u luksuznom kompleksu, nedaleko od centra Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Izgrađene su od najkvalitetnijih materijala i luksuznog izgleda. Ugrađena je stolarija visokog kvaliteta, vrhunska keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101946, 4a, spratna, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv. Prelepa funkcionalana kuća u novom naselju Sunčani breg u Rakovici. Naselje udaljeno 11 kilometara od centra grada, na 2,5 kilometra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 140.000 €, 94,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetan, prostran i svetao stan u novogradnji na divnoj lokaciji. Stan se nalazi u ulici Miljakovačke staze na Miljakovcu 3 u neposrednoj blizini svih sadržaja nepophodnih za ugodan život. Zgrada je modernog dizajna, poseduje privatni parking dok stanu pripada jedno parking mesto.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 109.318 €, 52,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zelenilo, priroda, mir, tišina, panoramski pogled, bez gradske buke, samo su od nekih prednosti novog Mirijevskog naselja u kojem su stanovi različitih kvadratura i struktura, od 30 do 89 kvadratna metra. U sklopu naselja će se nalaziti i buduće igralište, kao i puno zelenila. Uredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 339.000 €, 161,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

5+, 161m2 (terasa 20m2), 1/2, duplex, renoviran, namešten, EG, interfon, internet, telefon, ktv. U ulici Prilaz, bivšoj Teodora Hercla, u ponudi je stan u intimnoj zgradi, povučenoj od gradske buke , uvučena od ulice. Zgrada je mala, porodična, vrlo kvalitetno građena, sa pet stanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep komforan stan u centru Barajeva U najstrožijem centru Barajeva u zgradi koja je kulturno dobro - predstavljamo Vam odličan i stan od 85 m2 na prvom spratu. Stan ima pogleda na dve strane, veoma svetao, sa više nego komfornim sobama. Stan ima i prostoriju za prijem gostiju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 192.000 €, 160,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

160m2 kuća na dve etaže, na 4 ara placa, parking mesta ispred kuće i u dvorištu,pozicionirana u blizini škole, vrtića, većih supermarketa , sa autobuskom stanicom na 30-50m od kuće, u boljem delu Altine. Ova kuća se sastoji iz prizrmlja sa tremom i 1 sprata na kojem se nalaze 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA, u blizini Vojislava Ilića. Objekat spratnosto Su+Pr+2+Pk. Spoljni zidovi klima blok 19cm i kontaktna fasada od EPSa debljine 12cm uz trake kamene vune. PVC stolarija. Sobna vrata drvo i medijapan. Sigurnosna ulazna vrata. Granitna keramika i hrastov parket. Energetski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, Na upit cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Uknjizeni stanovi - novogradnja [telefon] m [telefon] i [telefon] m [telefon] m [telefon] (jednoiposobni), [telefon] m [telefon] (dvosobni i dvoiposobni) Demit fasada (stiropor [telefon] cm), PVC stolarija - Rehau (stakla punjena argonom, termoroletne), Klima, Grejanje (Norveski radijatori),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2024.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 105.686 €, 49,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA MIRJEVO, DVOSOBAN LUX STAN, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 105.686 € + PDV Lokacija: Zvezdara, Mirjevo Površina: 49.48 m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevne sobe sa terpezarijom i kuhinjom; - Kupatilo; - Spavaće sobe; - Ulaznog hodnika;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.160 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 260.766 €, 119,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

AKCIJSKA CENA DO KRAJA MESECA | 4.0 | 118m² | Novogradnja Voždovac U ponudi je izuzetno prostran četvorosoban stan površine 118m², smešten na prvom spratu moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Nekretnina je registrovana kao poslovni apartman,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.800 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

SMART ZGRADE JEDINSTVENE U BEOGRADU https://smartpierre.rs/stambeni-kompleks-prelic SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS, NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM………………… NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 94.600 €, 43,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 43m2 . 43m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 147.400 €, 67,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122913, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Izdaje se atraktivan stan u novogradnji, završenoj 2025. godine, smešten u mirnoj ulici na Slavujevom vencu, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 37)

<< <1> >>