• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 duplex 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 duplex 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 duplex 100 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 duplex 100 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.746 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • namešten
    • 4.sprat
    • podrum
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan duplex stan, površine 100m² (uknjiženih 50m²), kompletno renoviran i opremljen sa puno pažnje i stila. Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, u urednoj zgradi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 186.000 €, 102,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep porodičan stan,izvorno građen kao duplex,kompletno renoviran sa novim instalacijama i novim krovom .Stan se sastoji od prvog nivoa(nivo prvog sprata) gde je smešten dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,kupatilo i ostava.Drugi nivo zauzimaju dve spavaće sobe,komotan taolet u....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 205.000 €, 102,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 214.000 €
29.04.2026 - 209.000 €
20.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex stan 102m² (uknjiženih 59m2 )– kompletno renoviran, 4.5 soba, terasa,podrum,ostava u ulici Radnih Akcija. Na prodaju moderan duplex stan površine 102m², smešten na 5. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i kompletno renoviran visokokvalitetnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 duplex 100 m2'
140.600 €
140.600 €
149.000 €
  Stan, BEOGRAD, 183.000 €, 100,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo izvanredan, uknjižen, petosoban Duplex, odlična lokacija stana-mirna ulica u neposrednoj blizini prevoza, marketa, vrtića, škole i ostalih potrebnih sadržaja. Stan je odmah useljiv, kompletno sređen i bez ikakvih ulaganja, vrlo je svetao-dvostrano orijentisan, funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prvom spratu i visokom potkrovlju. Unutrašnjost u sivoj fazi. Urađena spoljna izolacija. Postavljena PVC stolarija. Ispod se nalazi stan (vodi se kao porodična stambena zgrada). Prvi nivo namenjen za dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom i izlazom na veliku natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 180.000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju četvorosoban stan - duplex od 99m2,koji se nalazi na odličnoj lokaciji i dobre povezanosti ka svim pravcima grada. Prva etaža ima: dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, lođu i kvadrature je 60m2. Druga etaža ima: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 202.000 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 5.0, duplex, eg, 3/3, terasa. Prelep svetao veoma komforan i prostran Duplex stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini tržnog centra Stadion. Stan je fenomenalnog rasporeda i idealne strukture. Trostrano je orijentisan sa zaista jedinstvenim i veoma lepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 205.000 €, 104,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Lep duplex na odličnoj lokaciji. Blizina TC Stadion sa svim njegovim sadržajima. I nivo: hodnik-dnevni boravak-trpezarija-kuhinja-ostava-kupatilo~spavaća soba-terasa. II nivo: 2 spavaće sobe-kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 165.000 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na Banjici u mirnom delu, duplex, novija gradnja. Stan je po strukturi trosoban, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja, trpezarija i hodnik. Uknjižen je na 95m2 mereno 115m2. Prodaje se kompletno namešten, u cenu stana uračunat parking ispred zgrade, označen. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 106.000 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan sa 3 spavaće sobe,duplex,minimalistički opremljen,ima terasu.Nalazi se na 4.spratu u zgradi bez lifta. Useljiv je odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 192.000 €, 94,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 94m2(terasa 8m2), CG, lift, V/V, telefon, interfon. Uknjiženo 86m2. 🏡 NA PRODAJU – Renoviran, uknjižen 4.0 duplex stan na Miljakovcu – kompletno namešten! 📍 Mirna lokacija – Miljakovac 📐 Površina: 86m² + 8m² terasa 📝 Uknjižen | 🛋 Prodaje se kompletno namešten U ponudi je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 195.000 € na 175.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 220.000 €
20.03.2026 - 210.000 €
01.04.2026 - 205.000 €
24.04.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 222.000 € na 219.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 219.000 €, 108,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 224.000 €
19.04.2026 - 222.000 €
20.05.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan na centralnoj lokaciji na Vidikovcu. Stan izuzetno funkcionalan, duplex (u dva nivoa). U dobrom stanju. Svetao i sunčan trostrane orijentacije. Zgrada sa dva lifta, CG. Stvarna površina stana je 119 kvm, uknjižen na 108 kvm. Svi sadržaji u okolini zgrade, Lidl, škola, vrtić,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 220.000 € na 222.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 222.000 €, 108,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Duplex stan, 108 m² (meren 124 m²) – Svetao i funkcionalan, na dve etaže. Donji nivo čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, dve spavaće sobe, terasa dok su na gornjem nivou dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i terasa. Stan je uknjižen 1/1 i odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 170.000 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo Skojevsko, I grupacija. Svetao, dvostrano orijentisan stan, po strukuri troiposoban duplex. Jugozapadno orijentisan. Kompletno je renoviran. Spoljna stolarija je PVC, šestokomorna i jedan krovni VELUX prozor. Kupatilo i kuhinja su renovirani. Nove vodovodne i strujne instalacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Prodaje se duplex u ulici Omladinsko setaliste, na odlicnoj lokaciji, u blizini skole, vrtica, prodavnica, pijac, dom zdravlja, autobus 56 , 59,42 i E2. NIVO PR i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 14)

<< <1> >>