• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parking 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parking 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parking 1.sprat

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parking 1.sprat" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 1.657 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 .. 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, izvorno. Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Mirijevu, 50m2, Direkt od vlasnika, bez agencije i provizije. u ulici Ljubiše Miodragovića, preko puta vrtića Zvončica, 400m od OŠ Pavle Savić. U blizini prevoz, prodavnice, itd. Po strukturi dvosoban, , velika dnevna, spavaća, kupatilo, kuhinja odvojena, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Tokom gradnje korišćeni su visokokvalitetni materijali,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parking 1.sprat'
100.000 €
100.000 €
114.840 €
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na prvom spratu , u zgradi od crvene fasadne cigle. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Po strukturi je 2.0 , dve sobe i trpezarija sa kuhinjom, lepa terasa. Namešten je i spreman na useljenje. Stan je okrenut ka ulici koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.700 €, 51,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2025.,

www.heroldo.com

U ponudi je svetao, funkcionalan i kompletno renoviran stan površine 51 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Beo šoping centra, Maxija, Lidla, Amana . Sve stvari, instalacije i nameštaj su novi – stan je spreman za useljenje odmah, bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 108.000 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan stan površine 50 m² na 1. spratu novoizgrađene zgrade, na potezu Ledine–Surčin. Uz stan se dobija i jedno parking mesto uključeno u cenu. Osnovne karakteristike: Površina: 50 m² Sprat: 1. sprat Parking mesto obezbeđeno (uključeno u cenu) Koncept: otvoren....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.800 €, 48,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.vintimnekretnine.com

U ponudi je 1.5 stan na prvom spratu, u mirnijem delu Kaludjerice. U blizini prevoza, skole, prodavnica. Povrsina stana je 45m2 i uknjizen je na punu kvadraturu.Stan je vrlo komforan, sve prostorije su prostrane i ima dosta prirodnog svetla. U cenu stanu ulazi i parking mesto ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 79.200 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Zgrada pozicionirana u porodičnom delu naselja Kotež. Blizina, škole, marketa i GSB stajališta. Objekat sa građevinskom dozvolom, energetski pasoš, PVC stolarija, italijanska keramika. Stan se nalazi na 1. spratu, istočno orijentisan. Izuzetno dobro spakovanih 45m2 u dvoiposobnu strukturu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 81.500 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 45.3m2 ---------------------------------------------------------------- 45.3m2, 1.5, 1/3, TA, terasa, parking, interfon Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane zgrade iz 2010. godine u mirnom kraju naselja Altina u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan- salonac površine 43m2, idelan za poslovni / kancelarijski prostor. Nalazi se u blizini Gradske uprave, katastra nepokretnosti, Poštanske štedionice u ul. 27. Marta. Na 1. spratu do 4. salonske zgrade sa mermernim ulazom. Grejanje na struju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.980 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Završena novogradnja u neposrednoj blizini aerodroma. Prodaje se stan na prvom spratu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve lođe i pripadajućeg parking mesta. Stan ima podno grejanje i inverter klimu. Useljivo odmah Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 83.660 €, 41,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, prelep stan sa terasom, na prodaju! Cena: 83660€+PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Mirijevo Površina: 41,83m2 Struktura: jednosoban stan u čijoj strukturi se nalazi: - ulaz - dnevno-spavaća soba - kuhinja - kupatilo - terasa OPIS: Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 64.000 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan na Miljakovcu 3 u stambenoj zgradi sa dva ulaza, bivsi Miljakovacki izvori. Ukupno 5 spratova i 20 stanova. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 143.000 €
13.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. Funkcionalan raspored obuhvata dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u centru Batajnice. Kvalitetna gradnja. Nalazi se na prvom spratu. Podno grejanje. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan poseduje i pripadajuće parking mesto. Od prostorija ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Odličan raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten stan na prvom spratu u bloku 11c, na Novom Beogradu. Stan ima 2 sobe, 2 terase, trpezariju sa kuhinjom, wc i kupatilo. Plaćanje mesečno 650€ + depozit (svi troškovi uključeni) 063/88-25-265 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 23.750 €, 13,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi garsonjera ukupne površine 13,66 m2.Prvi sprat (potkrovlje). U procesu legalizacije.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 25)

<< <1> >>