• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parket uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parket uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parket uknjižen zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parket uknjižen zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 232.000 €, 65,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Izvanredan stan u kvalitetnoj zgradi, retko u ponudi. Veoma svetao i prozračan. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko kvalitetnim materijalima (Meister parket) i belom tehnikom. Stan je uknjižen na 65kvm građevinske površine. Prostorije: kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Retko u ponudi | Kompletno renoviran arhitektonski stan | 61m² | Dvoiposoban U ponudi izuzetan, kompletno i veoma kvalitetno renoviran stan, uknjižen na građevinsku površinu od 58m², dok mereno poseduje 61m². Renoviranje je završeno pre mesec dana i izvedeno je po projektu arhitektonskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se eksluzivan trosoban stan površine 58m2 (uknjiženo 55m2+ terasa3m2), smešten u jednoj od najlepših ulica Beograda-Hilandarskoj. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade koja je pod zaštitom kao kulturno dobro, a reč je o vrhunski urađenoj modernoj nadogradnji (Deluxe nivo gradnje).Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2. 0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom iz 2012. godine. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 60 m2 parket uknjižen zadnjih 7 dana što veći (14)
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 parket uknjižen zadnjih 7 dana što veći (1)
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 uknjižen zadnjih 7 dana što veći (19)
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parket zadnjih 7 dana što veći (7)
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 parket uknjižen što veći (18)