• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta parking

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta parking" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjižen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjižen stan, 2.0 NPR, odlična lokacija. Uknjižen 1/1. Ne može putem stambenog kreditaNova zgrada na najlepšoj poziciji na Ledinama, na samom početku opštine Surčin. Stanovi u mirnom delu naselja, sa predivnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 168.000 €, 84,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma zdravlja,prodavnica,banaka,škole,obdaništa,restorana i autobuskog prevoza. Stan trosoban se nalazi na vpr a visina 1 sprata u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan površine 51 m2, izuzetno funkcionalan, odličnog rasporeda, uknjižen ( moguća kupovina na kredit). Na odličnoj lokaciji na Ledinama, u novoj zgradi, u neposrednoj blizini Pečenjare Ledine. U cenu je uključeno parking mesto. Odmah useljiv, niske režije - etažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 220.000 €, 110,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na poslednjem spratu zgrade sa 8 ulaza kod Sajma sa predivnim pogledom na reku i mostove. Uknjižen bez tereta i zabeležbi na 107 kvadrata (mereno 110). Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom koja izlazi na terasu, 5 spavaćih soba, 2 kupatila i hodnika. Ima dva mokra čvora. Stan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2. 5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo 1,0 ,adaptiran u 1,5 uknjižen stan u naselju Galenika ,površine 51m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe iz koje se izlazi na lođu,kuhinje,hodnika i kupatila, zgrada ima toplu vodu,dva lifta,parking. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 111.325 € na 116.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 116.000 €, 58,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 108.471 €
08.02.2026 - 111.325 €
08.03.2026 - 116.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan 58m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u mirnom delu Železnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban 40m2 i garsonjera 20m2. U jednoiposoban stan je ulaz iz dvorišta, a ulaz u garsonjeru iz hodnika zgrade. Dva kupatila su potpuno opremljena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 110,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

6.0, 110m2(terasa 3m2), TA, lift, VIII/VIII, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 107m2. Uknjizen šestosoban stan u Bulevaru Vojvode Mišića. Stan sa odlicnim pogledom na Savu. Zgrada u nizu naspram sajma i budućeg Muzeja Nikole Tesle. Stan poseduje predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjskim....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 300.000 €
01.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 parking (1617)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>