• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta klima

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta klima" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu. Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.140 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobra��ajnice u ulici Ov��anski put, prodaje se dvosoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim zavr��etkom radova po��etkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu spava��u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 112,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobra��ajnice u ulici Ov��anski put, prodaje se najve��i dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim zavr��etkom radova po��etkom 2027. godine. Stan je na povu��enom spratu idealan za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 476.000 €, 238,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se prostran salonski stan na odličnoj lokaciji, na gornjem Dorćolu, idealan za stanovanje ili poslovni prostor. Ovaj svetao stan tipa 7. 0 pruža autentičan beogradski šarm zahvaljujući visokim plafonima i klasičnom rasporedu, karakterističnim za salonce. Internet Klima.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 300.000 €
01.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Beograd - Karaburma |....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 108.000 €, 54,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izuzetno kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, u mirnoj i tihoj ulici. Stan je površine 54m², strukture 3.0 i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, terase. Visina plafona od 2,80m daje dodatnu prostranost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,55 m2, 110000 eur + PDV(10%) Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,55 m2 se nalazi na II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 klima (1539)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>