• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 kablovska uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 kablovska uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 kablovska uknjižen

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 kablovska uknjižen" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.756 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamislite da pronađete svoj idealan dom na savršenoj lokaciji, u mirnom okruženju, ali u blizini svih sadržaja koji vam mogu biti potrebni. Ovaj komforni porodični stan je pravo mesto za život – prostoran, svetao i odmah useljiv. Stan je savršen za porodice, jer se sastoji od prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša, 2 spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i manja kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa,dvoirište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknižen-24m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 kablovska uknjižen'
86.000 €
110.000 €
134.000 €
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 139.900 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Labudovom brdu! Cena: 139900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica, Labudovo brdo Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - hodnik - dnevni boravak - kuhinja - dve spavaće sobe - kupatilo OPIS: Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 64m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>