• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji porasla cena klima

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji porasla cena klima" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.019 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  •  Po detaljima
    • interfon
    • novogradnja
    • parking
    • parket
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 87.400 € na 103.600 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 103.600 €, 56,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 66.500 €
23.01.2026 - 85.100 €
03.02.2026 - 87.400 €
20.03.2026 - 103.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Ugrinovački put 30.deo Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 111.400 €
09.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 120.213 € na 122.771 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.771 €, 56,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 117.656 €
08.02.2026 - 120.213 €
13.03.2026 - 122.771 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 što manji porasla cena klima'
122.771 €
138.589 €
 
+2%

Promena cene sa 135.702 € na 138.589 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.589 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.815 €
08.02.2026 - 135.702 €
18.03.2026 - 138.589 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>