• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 60 m2" pronađeno 486 nekretnina - prosečna cena 1.518 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • dve lođe
    • lift
    • 4.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 108.000 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125016, NPR/III, terasa, uknjižen. Odlična lokacija. Izlaz na dvorište, terasa koja nije upisana. Zapoceto je renoviranje i prodaje se u ovoj fazi.Postoji mogucnost i brzog kompletnog renoviranja po zelji kupca uz dogovor oko doplate. kupovine parking mesta u dvorištu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.980 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Završena novogradnja u neposrednoj blizini aerodroma. Prodaje se stan na prvom spratu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve lođe i pripadajućeg parking mesta. Stan ima podno grejanje i inverter klimu. Useljivo odmah Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 105.500 €, 57,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, neuseljavan stan. Odlično iskorišćen prostor, mali hodnik, veliki dnevni boravak u čijem sklopu je kuhinja, dve spavaće sobe, prostrano kupatilo, mala terasa. Poseban ulaz. Parking mesto. Tavanski prostor iznad celog stana. Mogućnost proširenja. Kupovina samo za keš. GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mile Dimi��, 3/3, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-63m2 , ugovorna povr��ina-40.00m2, Izuzetno komforan i osvetljen stan, trostrano orjentisan, u veoma mirnoj ulici u blizini Ko��utnjaka i Tr��nog centra Big. Stan je u potpunosti renoviran. Ulaz vodi na prostranu dnevnu sobu iz koje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 135.702 € na 138.589 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.589 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.815 €
08.02.2026 - 135.702 €
18.03.2026 - 138.589 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.550 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130616, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 119.500 €, 57,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129668, PR/, renoviran, stara gradnja, dvoriste/basta, Adaptibilanu u 3. Stan se nalazi u neukopanom prizemlju i ima sopstveno zadnje dvoriste. Jedna spava soba, dnevna soba sa odvojenom kuhinjom, plus toalet. Potpuno renoviran. Grejanje na struju. Kes kupci, predato....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.240 €, 63,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju vrhunskog kvaliteta , trosoban poslovni apartman u centru Batajnice. Postorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Poslovni apartman prostran, svetao i funkcionalan. Fantastičan raspored prostorija omogućava maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.450 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan vrhunskog kvaliteta, smešten na traženoj lokaciji u Zemunskoj opštini, blizu svih sadržaja za udoban život: vrtića, škola, igrališta, prodavnica, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Tehnički opis: Zidovi: Akustični blokovi i gips-karton ploče, obloženi keramikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan, u lepom delu Borče. U blizini prevoza, pijace, škole i obdaništa, sređen, održavan...9112 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 57,65 m2 u centru jedan u naselju Borča. Odlična lokacija, blizina mesne zajednice, policije, trgovinskih lanaca itd. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan u neposrednoj blizini centra grada, koji se sastoji od tri sobe, velikog hodnika sa garderoberom, kuhinje, kupatila. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, takođe poseduje terasu. Na drugom spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u blizini stajališta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 69.300 €, 63,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jedinstven stan u samom centru grada. Nalazi se na 8. Spratu dobro održavane zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se sa leve strane pristupa radnoj sobi, nakon toga se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatilo dok je na kraju stana pozicioniran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 35.340 €, 57,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Издајемо двособан(57м2) стан на Вождовцу у насељу Кумодраж ( Булевар Пеке Дапчевић ) у близини Фармацеутског факултета — Стан се налази у мирном делу Кумодража са прелепом терасом са погледом на парк. — Стан је делимично намештен (могуће је додати кревете за спавање по договору).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u mirnom kraju! - Cena:130000€ - Kontakt: +38166809121 - Lokacija: Rakovica - Površina: 63m2 - Struktura: jednoiposoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kunhinje sa trpezarijom - spavaće sobe - kupatila - terase i - tavana. OPIS: Na prodaju jednoiposoban stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 60.000 €, 57,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101405, izlog, uknjižen, lokal. Prodaje se lokal u Starom Merkator izmedju pijace i pošte. Lokal je uknjižen na 22m2 Pogodan za razne delatnosti. U izvornom stanju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114908, NPR/V, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Nov, neuseljavan svetao stan. Blizina okretnice 27E, 79, 25p, E6. Uknjižen na 63m plus 7m terasa (nije u papirima). Nije ukopan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 51.300 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je lux opremljen ima svoje parking mesto. Posebna napomena, u stanu nema pušenja i kućnih ljubimaca! Infostan oko 2000 din. agencijska provizija 50% Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.500 €, 63,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan stan, cg, dve terase, odlična lokacija, blizina prevoza. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjižen, renoviran, parking. Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena , čisti papiri. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije ušla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121253, III/III, dupleks, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Nalazi se u gornjem delu,početak Mirijeva,blizu Kliza u Mite Ružića i bul.Kralja Aleksandra oko 400 m. U blizini kiselih voda. Kupljeno je delom iz stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117139, I/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luxuzan trosoban stan u strogom centru, u pešačkoj zoni koja pripada Knez Mihajlovoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja poseduje lift. Zgrada u kojoj se nalazi stan je spomenik kulture. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Orlovska, 57m2 . 57m2, 2.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov. Stan se nalazi u novoizgrađenoj kvalitetnoj EKO zgradi, u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 34.200 €, 57,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan sa 2 kupatila u centru Vračara. Kuhunja i ostava su zasebne prostorije, raspored stana je visoko funkcionalan. Svetao i dvostrano orijentisan, ne gleda na pijacu. Stan ima potpuno nove Rehau prozore sa komarnicima i roletnama, uvedenu Yettel internet optiku i sigurnosna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan u novijoj zgradi, sa tihim i mirnim okruženjem. Stan se nalazi u niskom prizemlju, nije ukopan, i iz njega se izlazi na jednu terasu od 7m2 koja je urađena u pločicama. Postoji mogućnost da se umesto prozora u spavaćoj sobi stave vrata i dobio bi se izlaz na još jednu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 118.450 €, 57,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvosoban stan u Lipovom gaju,na samo 10 minuta vožnje od centra Novo Sada.Stan se prodaje sa kuhinjskim elementima i klimom. PLAY 064/8033305 021/2215100 Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

One bedroom apartment in BW Residences. Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Agencijska provizija 50% Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 34.200 €, 57,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan, veoma ukusno i u potpunosti opremljen stan u ulici Dragana Rakića u Zemunu, naselje Sava Kovačević. Koncept zatvorenog naselja sa ulaznom rampom za automobile sa šifrom, čime dobija na privatnosti. Naselje novije gradnje, iz 2014. godine. Stan se sastoji se od prijemnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na svega par minuta od KNEZ MIHAILOVE ULICE I OBILIĆEVOG VENCA. Kompletno renoviran luksuzan stan, od ukupno 65 m2. Nalazi se u kvalitetnoj i lepo održavanoj zgradi na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom stan ima veliku spavaću sobu sa ugradnim garderoberom, prostranu i lepo osvetljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 50.400 €, 63,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan, na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Dvorišno orijentisan. Održavana zgrada novije gradnje, sa liftom. Namešten. Poseduje ostavu, terasu. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata, na uglu ulica Bregalničke i Svetomira Nikolajevića. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom. Grejanje je centralno (CG), a dodatno je opremljen klimom za ugodan boravak tokom letnjih meseci. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 486)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>