• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 2.sprat 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 2.sprat 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 2.sprat 3.sprat

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 2.sprat 3.sprat" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.941 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 390.000 €, 207,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovačka crkva - Kostolačka 6.0, 207m2(terasa 18m2), 1+Pk, U mirnoj ulici, dvoetažni stan sa sopstvenim ulazom, u stambenom objektu sa ukupno 3 stana. sa korišćenjem pripadajućeg dela dvorišta i garažom. II sprat: dnevno-trpezarijski deo od oko 60m2 sa kaminom i bibliotekom kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2024.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2000 evra/m2 2.sprat 3.sprat'
380.000 €
380.000 €
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org