• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 što veći" pronađeno 3 609 nekretnina - prosečna cena 1.571 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500.000 €, 250,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73923, 2a, spratna, sut+pr+i+2+ptk, klima, terasa(4), uknjižen, renoviran, fasada dobra, garaza, parking, može zamena(), vertikala. Vertikala kuće u jednoj od najmirnijih delova Voždovca,tzv.diplomatskom delu,kompletno renovirana i veoma funkcionalna kuća koja može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici, na Karaburmi, u blizini Zvezdarske šume i Ada Huje, na samo 3,5km od Trga Republike.Na placu od 4ara se nalazi kuca koja je podeljena na 3 stambene jedinice. Stan u suterenu 23m2, stan u prizemlju 70m2 i duplex na spratu 121m2. Stanovi imaju spoljno stepenište tako....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121494, 4a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, garaza, podrum, stambeno-poslovna. Na prodaju porodična kuća smeštena u tihoj i zelenilom okruženoj ulici.Na prodaju kuća sa 3 stambene jedinice i dodatnim objektom u dvorištu. Kuća ukupne osnove 9m x 10m (stepenište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 250,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta Crvena zvezda. Odlicna lokacija, kvalitetna, tvrda gradnja sa kraja sedamdesetih godina, kao i sam prilaz hali(pesacki i teretni), predstavljaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 530.000 €, 249,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da se budite uz panoramski pogled na ceo grad, dok vas na samo vašoj krovnoj terasi čeka privatni bazen! Upravo to nudi ovaj jedinstveni penthaus na Voždovcu, smešten u ekskluzivnoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Toplotna pumpa, kao najpovoljniji sistem grejanja i hlađenja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 390.000 €, 247,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118730, 4a, kanalizacija, terasa(2), fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum. Kvalitetna gradnja , grejanje na gas ili pelet , pvc stolaruja , sendvič zid . Kuća je u postupku legalizacije očekuje se brzo Rešenje i uknjižba. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 510.000 €, 245,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – mirnom i porodičnom delu Banovog brda sa svim preduslovima za udoban život. Stan se nalazi u manjoj zgradi sa svega nekoliko stambenih jedinica, što pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora. Ima tri nivoa ukupne površine 245m2 sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 314.800 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Radeta Markovića, Zvezdara, 314800€, 240m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Radeta Markovića, Zvezdara Radeta Markovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 465.000 €, 239,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Živka Davidovića, Zvezdara, 465000€, 239m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Živka Davidovića, Zvezdara Živka Davidovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 370.450 €, 239,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116731, PR/PR, video nadzor, izlog, nov luks, montažni, fasada nova, parking, lokal. Prodaju se povezani lokali na Makišu u uliici BOre Stankovića. U ovom delu Makiša postoje dosta firmi i nijedan kafić, spremanje gotove hrane, trafika, prodavnica ili pekara što bi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 476.000 €, 238,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se prostran salonski stan na odličnoj lokaciji, na gornjem Dorćolu, idealan za stanovanje ili poslovni prostor. Ovaj svetao stan tipa 7. 0 pruža autentičan beogradski šarm zahvaljujući visokim plafonima i klasičnom rasporedu, karakterističnim za salonce. Internet Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 460.000 €, 234,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetna prilika, luksuzan duplex, retko na tržištu. Uknjžen, prostran ,funkcionalan I luksuzno opremljen duplex smešten u kvalitetnoj i dobro održavanoj zgradi novije gradnje. Na donjem nivou nalazi se izuzetno prostran otvorenog koncepta dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 305.000 €, 234,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Radivoja Markovi��a, 3/4, eg, uknji��en, dupleks, lux, bez ulaganja-Ugovorna povr��ina stana je 125m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 446.600 €, 227,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Zemunu, smeštena u mirnom delu sa privatnim dvorištem. Kuća se sastoji od 5 prostranih spavaćih soba, dva kupatila, dnevne sobe, kuhinje i trpezarije koje gleda na dvorište od 76m2. Pre nekoliko godina ugrađena je i toplotna pumpa koja efikasno smanjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 244.000 €, 227,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan u Borči, u ulici Mihaila Šolohova, funkcionalno podeljen na dve zasebne stambene jedinice sa odvojenim brojilima i etažnim grejanje. U prizemlju se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja i trpezarija, dnevna soba, toalet i kupatilo, na spratu je moguće napraviti dve odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 445.888 €, 225,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Plaćanje na rate do završetka izgradnje! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW RIMA – Luksuzni četvorosobni stanovi sa pogledom na reku | 104 m² | Direktna prodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra prodaje se funkcionalan, dvoetažni stan, koji sada funcioniše kao dve zasebne stambene jedinice (dve kuhinje, dva kupatila, dve lođe). Svetao, renoviran, sa odličnim pogledom na Bulevar, dvostrano orijentisan, komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5. 0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni stan kod Đeram pijace, u najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra. Dvostrano je orijentisan (sever-jug) i funkcioniše kao dve zasebne stambene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 5 Godina izgradnje: 1955 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 210.000 €, 220,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2021.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi poslovno-stambeni objekat, na Čukaričkoj padini. U prizemlju je automehaničarska radnja i prostorija za oštrenje testera, sve površine 120m2, dok se na spratu nalazi stambeni objekat površine 100m2. Kontakt: Miroslav 063/ 235 404 Endija Vorhola.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 217,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji Banjice, u neposrednoj blizini Paunove ulice, u mirnom i tihom okruženju, nalazi se ovaj komforan, renoviran duplex od 217m2. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji za ugodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 450.000 €, 217,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Makenzijeva, Vračar, 450000€, 217m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Makenzijeva, Vračar Makenzijeva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 319.000 €, 216,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retka prilika na tržištu – ekskluzivan stan na poslednjem spratu nove zgrade u izgradnji, sa prostranom terasom i spektakularnim, otvorenim pogledom na panoramu Beograda. Ovaj stan od 116m² grejne površine + 100m² krovne terase predstavlja savršen spoj komfora, privatnosti i moderne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, pr+pk + lokal, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 450.000 €, 209,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis kuće: Vrsta objekta: Vertikala porodične kuće Spratnost: PR + 1 + PK Lokacija: Mirni deo Starog Košutnjaka Ukupna površina: 260 m² (uknjiženo 209 m²) Vlasništvo: 1/1 Uknjižena garaža: 24.48 m² Pripadajući plac: 1.8 ari Godina izgradnje: 2010. godina Materijali i oprema: Luksuzni,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 390.000 €, 207,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovačka crkva - Kostolačka 6.0, 207m2(terasa 18m2), 1+Pk, U mirnoj ulici, dvoetažni stan sa sopstvenim ulazom, u stambenom objektu sa ukupno 3 stana. sa korišćenjem pripadajućeg dela dvorišta i garažom. II sprat: dnevno-trpezarijski deo od oko 60m2 sa kaminom i bibliotekom kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 207,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju odličan stan u kući na atraktivnoj lokaciji na Voždovac, u neposrednoj blizini crkve. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na dva nivoa, sa funkcionalnim i veoma dobro organizovanim rasporedom. Sastoji se od prostrane i svetle dnevne sobe sa kaminom, četiri komforne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 207,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kostola��ka, 1/2, eg, uknj.-Stvarna povr��ina-207m2 , ugovorna povr��ina-207.00m2, Prodaje se 6.0 stan u Kostola��koj ulici. U pitanju je porodi��na stambena zgrada, s tim da stan ima svoj posebni ulaz kao i sopstveno dvori��te sa pomo��nim prostorijama iza zgrade, a ispred ulaza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Patrisa Lumumbe, 4/4, eg, uknji��en-Ugovorna povr��ina 175m2. Karaburma, prodaje se prelep petosoban stan na potkrovlju, nadogra��en, uknji��en, renoviran i luksuzno name��ten. Prostrana dnevna soba koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom sa puno svetlosti i opustaju��e uklopljenim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 72919, IV/IV, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Prodaje se jedinstven lux stan u jednom nivou na Karaburmi. U blizini sva potrebna infrastruktura za funkcionisanje porodice sa decom. Stan je uknjizen odmah useljiv. Nije potrebno renoviranje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78725, 5a, spratna, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Lux stan, u kući novogradnja,kompletno namešten, funkcionalan.Tv kablovska internet SBB (premium paket) nalazi se na super lokaciji.U cenu ulazi jedno parking mesto u dvorištu. Režijski troškovi su +500e.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 380.000 €, 200,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo predivan luksuzan stan na Novom Beogradu YUBC u ul. Bulevar Mihajla Pupina. Površina stana je ukupno 200 m2 uknjizeno je 136 m3 ostatak je uradjen po projektu i gradjevinski pripojen stanu. Stan je četvorosoban po strukturi i radjen je po visokim standardima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, duplex izuzetnoj lokaciji u Krunskoj ulici na Vračaru U samom centru grada u neposrednoj blizini više ambasada, fakulteta, Tašmajdana, Pionirskog parka, Cvetnog trga, Slavije, više škola i vrtića, kao i niza prodavnica, restorana i drugih uslužnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzan stan vrhunskog kvaliteta. Opremljen je drvo-aluminijum stolarijom, modernom tehnikom i luksuznim detaljima. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa kompletnom novom tehnikom, 3 spavace sobe, od kojih je jedna master soba sa velikim garderoberom i sopstvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Stan je opremljen drvo–aluminijum stolarijom, modernom tehnikom i luksuznim detaljima koji pruzaju maksimalan komfor za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101946, 4a, spratna, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv. Prelepa funkcionalana kuća u novom naselju Sunčani breg u Rakovici. Naselje udaljeno 11 kilometara od centra grada, na 2,5 kilometra....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 450.000 € na 425.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 425.000 €, 200,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 450.000 €
09.03.2026 - 425.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostran dupleks stan površine 200 m2 u jednom od najkvalitetnijih delova Novog Beograda – Blok 44, za poznavaoce kvalitetne gradnje sa kraja 1980-ih, uređenom ambijentu i prepoznatljivim šestospratnim belim lamelama, bez industrijskih objekata u okolini – idealno za miran....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nehruova, 6/7,-Stvarna povr��ina-200m2 , ugovorna povr��ina-200.00m2, Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine ali ne i ta��nu adresu .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 238.000 €, 200,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103291, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Jedinstvena ponuda ! ! ! Nalazi se u eksluzivnom delu Ade ciganlije. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122030, 4a, spratna, struja, garaza, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 370.000 €, 199,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen, trostrano orijentisan, jedini na spratu u zgradi od crvene fasadne cigle. Kamin u funkciji. Stan je kompletno renoviran i nisu potrebna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 359.000 €, 199,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen 4.0 stan u zgradi sa dva stana , na mirnoj I lepoj lokaciji pokraj Spomen parka u Jajincima , vrlo kvalitetne gradnje novijeg datuma. Od Trga Slavija 9.5km /15min vožnje kolima. Stan na drugom nivou od 118m2 grejne površine , sastoji se od hola iz koga se ulazi u sve ostale....