• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 useljiv - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 useljiv - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 useljiv

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 useljiv" pronađeno 353 nekretnina - prosečna cena 1.325 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.630 €, 31,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan sa predivnom terasom u Knez Mihajlovoj ulici. Stan je kompletno namesten novim i modernim namestajem i opremom. Odmah useljiv. Za vise informacija pozvati 066040337 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan u Njegosevoj ulici na Vracaru, kod Kalenic pijace. Stan je kompletno renoviran, i u potpunosti namesten i opremljen. Ima dve klime, dve lodje, jednu zastakljenu ka dvoristu i jednu veliku ka ulici. Useljiv je najkasnije do 01.10. Agencijska provizija 50% od prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.800 €, 44,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA PRILIKA - zgrada je novijeg datuma, nalazi se na predivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture, a ipak je povučena od buke idirektnog i zagaženja. Stan je po strukturi jednoiposoban, kompletno opremljen luksuznim nameštajem i belom tehnikom. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Hadžipopovac, Ljube Didića, 43m2 43m2, 1.0, 2/4, klima, lift, terasa, interfon, nov. Izdaje se jednosoban stan u mrinoj ulici u Hadžipopovcu, kompletno namešten. Poželjno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan u odlicnom stanju.Odmah useljiv. Kontakt Svetlana 0600812584 agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 32.200 €, 46,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novijoj zgradi na prvom spratu u Ruzveltovoj ulici kod Vukovog spomenika. Stan je opremljen i odmah useljiv. Veoma funkcionalan i svetao. Odlično povezan sa svim delovima grada. Bez kućnih ljubimaca. Za svaku preporuku. PROSTORIJE: hodnik, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada uz samu Arenu,lep i odrzavan ulaz.Stan se nalazi na trecem spratu zgrade istocno orijentisan. Od prostorija ima ulazni hodnik,veliki dnevni boravak,spavacu sobu,odvojenu kuhinju sa trpezarijom,kupatilo i veliku zastakljenu terasu. U svim prostorijama su novi ugradni plakari,cipelarnici,nova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan,svetao stan u mirnoj ulici u blizini Generalštaba i ulice Neznanog junaka.Odmah useljiv.Stan nije pet friendly. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux, renoviran, nekorišten, odmah useljiv. Mesečne režije 50 €. Na izuzetno atraktivnoj lokaciji i jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Vrhunska lokacija, najlepsa ulica na Zvezdari, blizu Cvetkove pijace, Vojislava Ilica, auto-puta Lux sigurnosna vrata. Mermerni podovi sa podnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, a opet nadomak svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. U stanu je moguć odabir nameeštaja po želji u dnevnoj sobi. Stan je opremljen modernom tehnologijom. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi. Javni parking isped zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 2.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom kućnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.200 €, 40,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Strogi centar grada, lepo kompletno namešten stan sa prelepim pogledom na crkvu Svetog Marka. Komforno kupatilo, lepa kuhinja sa svom neophodnom tehnikom i posuđem, velika terasa opremljena ljuljaškom za sedenje. Zgrada novije gradnje, lepo održavana, ima lift. Odmah useljiv. Obavezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 43.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj oazi mira, a istovremeno na idealnoj lokaciji. Stan je orijentisan jugozapadno, što ga čini izuzetno svetlim i sunčanim tokom celog dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Resavska ulica, prvi sprat, namešten stan,45 m2,odvojena spavaća soba,mini kuhinja, kupatilo, dnevna soba, useljiv odmah. Cena stana je sa svim uračunatim troškovima. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa. 066-308-908 Врачар, улица Ресавска, први килька,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija stana je u izuzetno mirnom kraju. Stan je na suprotnoj strani od ulice tako da je boravak u njemu prilicno tih i prijatan. Nalazi se u neposrednoj blizini TC Stadion, Lidla i Maksija. Odlicna konekcija gradskim prevozom do svakog dela grada. Stan se sastoji od dve spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122620, II/V, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se renoviran i kompletno opremljen, odmah useljiv jednosoban stan na II spratu. Svetao i sunčan sa terasom, nameštaj, TV, frižider,novo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Neznanog junaka ulica,2.0,50kvm renoviran stan kompletno u zgradi uvučenoj od ulice-u parku, nova kuhinja (masina za sudove), novo kupatilo, pvc, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, 2 terase, ostava,2 klime, grejanje na TA pec (info stan 3000din), održavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Džona Kenedija,kod Instituta za majku i dete. Renoviran,kompletno namešten,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u prelepom naselju Sunnyville. Kompletno namešten novim nameštajem modernog dizajna.Stan ima 45m2.Nalazi se na 1. od 5 spratova u novijoj zgradi sa liftom. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa sa pogledom na reku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten , balkon, grejanje: etažno na struju + TA + Iverter klima , režije 60€. KTV, internet, video interfon, izdvojena spavaca soba, odmah useljiv Poželjno nepušači. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.200 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA LOKACIJA - Na izdavanje stan u centru Beograda u Sava mali U neposrednoj blizini Beograda na vodi, Savskog trga, Brankovog mosta, Slavije, Promenade itd. Odlično povezan sa drugim delovima grada putem više linija -2, 7, 9, 11, 12, 83 itd. Stan ima 40m2 Po strukturi je 1.5....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se nov, svetao i lepo uređen dvosoban stan od 45 m², na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je namešten i odmah useljiv, a postoji i mogućnost dodatnog opremanja u skladu sa potrebama zakupca. 📍 Lokacija: mirna ulica na Zvezdari, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace i sportskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Marka Čelebonovića, u ponudi je komforan jednosoban stan površine 61 m², idealan za one koji traže udoban i praktičan prostor za život u odlično povezanom delu grada. Stan je potpuno namešten, pažljivo održavan i odmah useljiv – sve je spremno za novog stanara. Prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zahumskoj,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan useljiv stan, u kvalitetnoj novogradnji. Etažno grejanje, svetao, visina I sprata. Luks, bez ulaganja, namešten. Na dobroj lokaciji, za preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska provizija 50% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten,dvosoban stan od 54 m2 na Bežanijskoj kosi u ulici Partizanske avijacije.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 353)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>