• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen prizemlje pala cena

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen prizemlje pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen prizemlje pala cena'
92.000 €
92.000 €
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 92.000 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.000 €
20.04.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 92.000 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.000 €
20.04.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>