• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen 100 m2 po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen 100 m2 po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen 100 m2 podrum

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 uknjižen 100 m2 podrum" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.849 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 181.000 €, 102,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka ulica, blizu Zemunske bolnice. Kuca se sastoji od dvoetaznog troiposobnog stana od 86m2 .Odlicna lokacija, blizina skola, marketa, odlicna povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 103,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stevana Opačića, V+VI sprat, lift, terasa, kvalitetan stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, svetao, bez ulaganja, dva mokra čvora, kamin, ima pripadajući podrum, dobra lokacija i infrastruktura, miran kraj, uknjižen. Agencijska provizija 2%. Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 202.000 €, 97,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan troiposoban stan na četvrtom spratu zgrade u naselju Braće Jerković. Stan je svetao, prostran, lepog rasporeda, sa odvojenim spavaćim blokom - u kome su 2 spavaće sobe i kupatilo. Poseduje : 3 spavaće sobe, veliko predsoblje, toalet, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 205.000 €, 104,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Lep duplex na odličnoj lokaciji. Blizina TC Stadion sa svim njegovim sadržajima. I nivo: hodnik-dnevni boravak-trpezarija-kuhinja-ostava-kupatilo~spavaća soba-terasa. II nivo: 2 spavaće sobe-kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 95,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 655, I/II, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(može zamena), dvorišna zgrada. Tavanski prostor 50m2 Garažni prostor Ostava u sklopu garaže Uknjiženo na 87m2 kao idealni deo ne može kredit....