• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 9 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 9 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 90 m2 klima

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 90 m2 klima" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.572 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.600 €
24.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja. Cukarica, Zarkovo - Leposave Vujosevic 4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefon Neposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Zarkovu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 67.500 €, 90,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Vračaru u blizini Hrama. U salonskoj zgradi izdaje se potkrovlje na visini četvrtog sprata. Zgrada ima lift. Od prostorija ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom - jedinstven prostor, veliko kupatilo. Moderno koncipiran prostor. Kuhinja je opremljena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na dva nivoa 95 kvm,gradnja 2012.god, u mirnom delu a opet za 5 minuta ste u centru grada ,idealan za odmor i uzivanje , prostran ,svetao,topao stan 2 spavace sobe ,velika dnevna soba,kuhinja i trpezarija ,2 kupatila, terasa , 2 parking mesta . Stan je deljiv na dva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 90 m2 klima'
135.000 €
610.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121457, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Moderno,zdravo,funkcionalno,udobno potkrovlje u stambenoj zgradi sa 4 sprata i liftom. Osim ​​​obilja dnevne ​svetlo​sti, ​zahvaljujući brojnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 84,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U mirnoj i tihoj ulici naselja Altina, u ponudi je trosoban uknjižen stan na II spratu porodične stambene zgrade. Stan se može grejati na 3 načina: na inverterski klima uređaj, etažno na sopstveni kotao na el.struju ili centralno na pelet. Stan poseduje 3 sobe od kojih je 1 dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 155,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Bulbulder, u ulici Svetog Nikole. Stan je površine 155m2 i nalazi se na četvrtom spratu zgrade od četiri sprata sa liftom. Lift u zgradi ide do trećeg sprata. Po strukturi se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhjinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzan stan vrhunskog kvaliteta. Opremljen je drvo-aluminijum stolarijom, modernom tehnikom i luksuznim detaljima. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa kompletnom novom tehnikom, 3 spavace sobe, od kojih je jedna master soba sa velikim garderoberom i sopstvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 250.000 €, 310,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), cela. Kuca u Taraisu izmedju Zeleznika i Sremcice. Uknjizena na 310 kvadrata....