• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 9 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 9 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 90 m2 interfon

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 90 m2 interfon" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 155,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Bulbulder, u ulici Svetog Nikole. Stan je površine 155m2 i nalazi se na četvrtom spratu zgrade od četiri sprata sa liftom. Lift u zgradi ide do trećeg sprata. Po strukturi se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhjinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NESVAKIDAŠNJA PRILIKA – TRI STANA ZA 210.000 € 174m2, EG, tri brojila, optički internet, terasa 3m2,II/II, telefon, interfon. Uknjiženo 46 m2 na investitora. Lokacija: Ledine – blizu Hollywood bazena i budućeg EXPO 2027 kompleksa! Investicija snova za ozbiljne kupce u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzan stan vrhunskog kvaliteta. Opremljen je drvo-aluminijum stolarijom, modernom tehnikom i luksuznim detaljima. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa kompletnom novom tehnikom, 3 spavace sobe, od kojih je jedna master soba sa velikim garderoberom i sopstvenim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>