• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 9 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 9 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 90 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 90 m2" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 1.564 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Južni Bulevar, Vračar – Trosoban stan 100m², retka prilika, 195.000€ Lokacija: Vračar, Južni Bulevar Površina: 100 m² Struktura: Trosoban stan (potkrovlje) Cena: 195.000 € (1.950 €/m² – skoro duplo manje od prosečne cene u kraju!) Ključne prednosti Vračar – prestižna lokacija, prosek....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nekretninu u Dimitrija Tucovića. Vlasnik je krenuo sa renoviranjem ali zbog nepredviđenih privatnih obaveza je odustao od daljeg ulaganja. Iz tog razloga, nekretnina je na prodaju ispod tržišne cene, sa prilikom da stavite lični pečat prilikom završnice objekta. Objekat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 potkrovlje barem 90 m2'
110.000 €
110.000 €
139.000 €
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.600 €
24.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja. Cukarica, Zarkovo - Leposave Vujosevic 4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefon Neposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Zarkovu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 67.500 €, 90,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Vračaru u blizini Hrama. U salonskoj zgradi izdaje se potkrovlje na visini četvrtog sprata. Zgrada ima lift. Od prostorija ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom - jedinstven prostor, veliko kupatilo. Moderno koncipiran prostor. Kuhinja je opremljena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94719, VI/VI, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Stan u zgradi od fasadne cigle, miran kraj bez buke, dosta zelenila, kvalitetna gradnja. Stan se nalazi u potkrovlju sa kosinama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva, Kralja Vladimira, dvoetažna kuća od 91m2. Prostorije: Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo, potkrovlje: dve spavaće sobe i kupatilo. U ceni je zidana garaža u koju se ulazi sa ulice. Odlična lokacija. Samo keš kupci....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 160.000 €, 94,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran dupleks stan od 94 m2, idealno lociran preko puta farmaceutskog fakulteta. Stan je uknjižen, s tim da je trenutno uknjižen samo donji deo od 69 m2. Nalazi se na 4. spratu izuzetno kvalitetno građene zgrade od crvene fasadne cigle. Od prostorija na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 140.000 €, 95,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U nasoj ponudi je jedinstven stan, prvobitno projektovan sa visokim plafonima a kasnije je dodata galerija-potkrovlje koje daju dosta funkcionalnosti za ljude kojima treba vise prostora. Sadasnji vlasnik je sa urednom gradjevinskom dozvolom, spustio deo plafona i napravio galeriju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na dva nivoa 95 kvm,gradnja 2012.god, u mirnom delu a opet za 5 minuta ste u centru grada ,idealan za odmor i uzivanje , prostran ,svetao,topao stan 2 spavace sobe ,velika dnevna soba,kuhinja i trpezarija ,2 kupatila, terasa , 2 parking mesta . Stan je deljiv na dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Zemun polje, na 5 min hoda od autobuskog stajalista i na 2 minuta voznje od auto puta. Formirano naselje istim zgradama sa dva stana po ulazu, od kojih svaki stan ima dve etaže: nisko prizemlje i prizemlje i sprat i visoko potkrovlje. Stan koji ovog puta nudimo je na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3. 0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - Georgija Ostrogorskog, uknjižen dvosoban stan na prvom spratu površine 48m2 + terasa 24m2 + nezavršeno potkrovlje 48m2 + uknjižena garaža u dvorištu 24m2 + ostava 10m2 + dvorište sa parking mestom, cena:155000 Evra. U stanu je uvedeno podno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 215.000 €, 103,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan trosoban stan u porodičnoj zgradi ,koja je izgrađena pre dvadeset godina. Stan se nalazi na Ledinama,naselju koje je u razvoju i sa sve boljom infrastrukturom. Stan ima samostalni ulaz kroz unutrašnje stepenište. Podest ispred ulaza pripada stanu.Stan je trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121457, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Moderno,zdravo,funkcionalno,udobno potkrovlje u stambenoj zgradi sa 4 sprata i liftom. Osim ​​​obilja dnevne ​svetlo​sti, ​zahvaljujući brojnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 133.000 €, 87,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Lazara So��ice, 2/2, ta, uknji��en,-Stvarna povr��ina-87m2 , ugovorna povr��ina-87.00m2, Stan u potkrovlju - ��itava eta��a, za kompletno renoviranje, u objektu sa ukupno tri stana, mirno, na odli��noj lokaciji. Ovo je prostor koji pru��a priliku da od po��etka osmislite i izgradite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 161.000 €, 85,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dupleks u tipskim zgradama u blizini škole,vrtića, autobuskih stajališta. Stan je trostrano orjenrisan, deo je kompleksa sa tristana u ograđenom dvorištu. Ima sopstveni ulaz koji stepenicama vodi na prvi sprat koga čine prostrana dnevna soba sa izlazom na dozidanu terasu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 165.000 €, 124,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada sa dva ulaza i tri vlasnika. U mirnom delu starog Ceraka iznad restorana Pink, u blizini Vladimira Dujića, nalazi se deo Sandžačke ulice, gde se prodaje komforan dvosoban stan na prvom spratu i dvosoban stan u potkrovlju, koncipirano kao četvorosoban duplex.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 225.000 €, 125,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokacijiji, u blizini centra Zemuna, nalazi se ova kuća - stan na tri nivoa PR+1+PK.U prizemlju se nalaze kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, špajz.Na prvom spratu su dve spavaće sobe, kupatilo, terasa koja spaja spavaće sobe.U potkrovlju je velika višenamenska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 125,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Zemuna, u neposrednoj blizini Bežanijske i Glavne ulice, kao i zemunskog parka, nalazi se ovaj petosoban stan. U blizini je sportski centar, kao i više predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola, Poljoprivredni fakultet, Gardoš, razni marketi - veći i manji. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 198.000 €, 125,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Petlovom brdu od 125kvm, duplex po strukturi trosoban, na drugom spratu i potkrovlju. Na super lokaciji, u mirnom delu Petlovog brda a u blizini ima svu potrebnu infrastrukturu za udoban život. PROSTORIJE: I NIVO: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 84,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U mirnoj i tihoj ulici naselja Altina, u ponudi je trosoban uknjižen stan na II spratu porodične stambene zgrade. Stan se može grejati na 3 načina: na inverterski klima uređaj, etažno na sopstveni kotao na el.struju ili centralno na pelet. Stan poseduje 3 sobe od kojih je 1 dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u strogom centru Zemuna na drugom spratu u zgradi koja je pod zaštitom spomenika kulture Beograda. Dvostrano je orijentisan, sunčan, svetao, u izuzetno tihom okruženju. Nalazi se na drugom spratu, sastoji se iz dve etaže. Na prvoj etaži nalazi se hodnik, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 5.0, ta, renoviran, 5/5, lift, terasa. Odlličan stan u potkrovlju zgrade sa liftom, u prelepoj prirodi, 150 m2, uknjižen, renoviran, skoro da funkcioniše kao dva stana ima dve kuhinje, dva kupatila, odličan, pogodan za višečlanu porodicu. Mereno ima 169m2, u blizini prevoza,vrtića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 155,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Bulbulder, u ulici Svetog Nikole. Stan je površine 155m2 i nalazi se na četvrtom spratu zgrade od četiri sprata sa liftom. Lift u zgradi ide do trećeg sprata. Po strukturi se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhjinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 328.000 €, 164,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom predstavljaju prelep stan, na najprestižnijoj gradskoj lokaciji po izuzetno povoljnoj ceni za istu! Predratna zgrada fantastične arhitekture i dvorišta koje budi umetnički šarm Beogradskog Pariza je ambijet gde su smeštena ovaj stan. Stan u potkrovlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NESVAKIDAŠNJA PRILIKA – TRI STANA ZA 210.000 € 174m2, EG, tri brojila, optički internet, terasa 3m2,II/II, telefon, interfon. Uknjiženo 46 m2 na investitora. Lokacija: Ledine – blizu Hollywood bazena i budućeg EXPO 2027 kompleksa! Investicija snova za ozbiljne kupce u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 300.000 €, 179,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća u nizu na Petlovom brdu, u mirnom delu ulice bez saobraćaja, okružena zelenilom. Sastoji se od 2 stambene jedinice: dvosobnog stana u prizemlju i četvorosobnog duplexa na prvom spratu i potkrovlju. Prostorije stana u prizemlju: ulazna lođa, predsoblje, kuhinja, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzan stan vrhunskog kvaliteta. Opremljen je drvo-aluminijum stolarijom, modernom tehnikom i luksuznim detaljima. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa kompletnom novom tehnikom, 3 spavace sobe, od kojih je jedna master soba sa velikim garderoberom i sopstvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Patrisa Lumumbe, 4/4, eg, uknji��en-Ugovorna povr��ina 175m2. Karaburma, prodaje se prelep petosoban stan na potkrovlju, nadogra��en, uknji��en, renoviran i luksuzno name��ten. Prostrana dnevna soba koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom sa puno svetlosti i opustaju��e uklopljenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 250.000 €, 310,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), cela. Kuca u Taraisu izmedju Zeleznika i Sremcice. Uknjizena na 310 kvadrata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 610.000 €, 350,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 41477, 8a, prizemna, struja, klima, terasa, ulaz dobar, dvorište/bašta, podrum, cela. Porodična kuća, kvalitetne gradnje sa mogućnošću proširenja,nalazi se na dobroj lokaciji preko puta Hollywood-a. Sastoji se od dve stambene jedinice 77m2+77m2+175m2 potkrovlje u sivoj....