• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 pogodan što veći p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 pogodan što veći p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 pogodan što veći pala cena

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 pogodan što veći pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.528 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u sivoj fazi na prodaju - Zemun Polje, 100 m2Na prodaju je uknjižen stan površine 100 m2 u mirnom i planski građenom delu Zemun Polja, na teritoriji opštine Zemun. Nekretnina se nalazi na 1. spratu u objektu koji ima ukupno 2 sprata, u okruženju koje je uređeno i pogodno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 pogodan što veći pala cena'
130.000 €
169.990 €
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 84.000 €
21.09.2025 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 60.000 € na 45.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
15.02.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lokal adaptiran u garsonjeru na drugom spratu u krugu tržnog centra Piramida. Pogodno za stanovanje ali i kao investicija. Samo keš kupci. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>