• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 parking renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 parking renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 parking renovirano

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 parking renovirano" pronađeno 120 nekretnina - prosečna cena 1.389 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 140.000 €, 95,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U nasoj ponudi je jedinstven stan, prvobitno projektovan sa visokim plafonima a kasnije je dodata galerija-potkrovlje koje daju dosta funkcionalnosti za ljude kojima treba vise prostora. Sadasnji vlasnik je sa urednom gradjevinskom dozvolom, spustio deo plafona i napravio galeriju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Crveni krst , odličan 1.0 stan ( sa mogućnošću prepravke u 1.5 stan ) , sa divnim pogledom na ceo grad , zapadno je orjentisan . Stan se nalazi na 16. spratu od 18. Zgrada ima 3 lifta i portira . Od prostorija stan ima dnevnu sobu , terasu , hodnik , trpezariju , kuhinju i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Jabučkoj ulici. Na prodaju lep, renoviran stan, ukupne povrsine 40 m2 sa pripadajucom terasom od 30m2. Zgrada je uknjizena stan je iz otkupa. Stan je svetao, topao, prostoran, sastoji se od kuhinje, kupatila, hodnika, dnevne sobe kao i 2 spavace sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada u mirnoj ulici, sa dosta parking mesta ispred, u blizini okretnice i marketa. Stan – duplex, kompletno renoviran (vodo i elektro instalacije, granitna keramika, vrhunske sanitarije, krov, izolacija, fasada). Podno grejanje. Dvostrano orijentisan. I nivo: velika dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjižen, renoviran, parking. Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena , čisti papiri. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije ušla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 155.250 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82112, V/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se prostran, prijatno osvetljen stan u samom srcu Vračara, u blizini čuvene Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 354.000 €, 177,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

MIRIJEVO 4 – LUKSUZNO RENOVIRAN PORODIČNI STAN SA POGLEDOM NA ZVEZDARSKU ŠUMU Na prodaju izuzetno prostran i kompletno renoviran stan u naselju Mirijevo 4, u ulici Milice od Mačve. Stan se nalazi na 2. spratu manje stambene zgrade od ukupno 3 sprata, u mirnom okruženju sa pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500.000 €, 250,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73923, 2a, spratna, sut+pr+i+2+ptk, klima, terasa(4), uknjižen, renoviran, fasada dobra, garaza, parking, može zamena(), vertikala. Vertikala kuće u jednoj od najmirnijih delova Voždovca,tzv.diplomatskom delu,kompletno renovirana i veoma funkcionalna kuća koja može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101044, III/III, dupleks, klima, lift, terasa(2), luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. Nudimo Vam fantastičnu nekretninu za izdavanje na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, nadomak Kalenić pijace. Stan je duplex, nalazi se na poslednjem spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 489 Lokacija: Stan se nalazi u mirnom delu grada, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) • Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 165.600 €, 138,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo polunamešten dvoetažni stan na trećem spratu u strogom centru grada, potpuno renoviran. Donja etaža je osmišljena kao dnevna zona koja uključuje dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, dve terase i kupatilo, dok je spavaći deo, sa dve sobe i kupatilom, na drugoj etaži. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izuzetno lep i prostoran stan za izdavanje, smešten na mirnoj lokaciji u srcu Dedinja, u delu Lisičjeg potoka. Ovaj prostrani dupleks od 115m2 prostire se na drugom spratu zgrade, pružajući savršenu harmoniju elegancije i komfora. Stan je pažljivo i kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U urbanom naselju Gaj u Barajevu predstavljamo vam ovaj dvoiposoban stan koji je renoviran u zadnjih par meseci. Stan koji gleda ka ulici ima PVC stolariju, a ostala stolarija u stanu je drvena, očuvana, ofarbana. Na podu u stanu je nov laminat, a kuhinja i pločice u kupatilu su u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Karaburma, opština Palilula. Stan je površine 74m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrad od šest spratova sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Karaburme, u mirnoj, tihoj i zelenilom okruženoj ulici, nalazi se ovaj funkcionalan trosoban stan sa pogledom na park. Zgrada je uredna i održavana. U blizini se nalaze pijaca, škola, vrtić, Dom zdravlja, marketi i svi ostali neophodni sadržaji za ugodan i lagodan život, kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Karaburmi – Kompletno renoviran i opremljen! Prodaje se uknjižen stan 1/1, površine 54 m² (42 m² grejni deo + 12 m² terasa), u prizemlju višespratnice sa odličnom izolacijom i niskim troškovima. Visina plafona: 2.37 m. 🔹 Struktura: Dnevna soba + 2 manje spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, jako lepo sre��en i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi gra��enoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a ��ine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ��etiri spava��e sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126994, IV/IV, dupleks, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking. Prodaje se šestosoban dupleks stan na Karaburmi, u ulici Dr Nika Miljanića, na IV spratu, u blizini okretnice gradskog prevoza.Stan se prostire na dve etaže:donja: 66,70 m²gornja: 68,90 m²Obe....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126994, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Prodaje se sestosoban dupleks stan na Karaburmi, u ulici Dr Nika Miljanica, na IV spratu, u blizini okretnice gradskog prevoza. Stan se prostire na dve etaze: donja: 66,70 m² gornja: 68,90....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dugoročno se izdaje renoviran, kompletno opremljen dvosoban stan. Funkcionalan raspored stana, iz predsoblje se ulazi u sve prostorije. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, prirodna ventilacija u odvojenoj kuhinji sa trpezarijom, spavaća soba sa francuskim ležajem i američkim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118512, PR/, klima, parking, lokal. Renoviran, pristran, svetao lokal sa 3 prostorije, čajnom kuhinjom i parking mestom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 59.000 €, 59,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, kompletno namešten, 3.0 stan. Komforan, ugradni plakari, lođa, panoramski pogled. Useljiv od 1. Jula. Uredna zgrada. Dva lifta, cg. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 3.0, 120m2 (dve terase 8m2 + stan u suterenu od 20m2), EG/gas, VPR/2, telefon, interfon, podrum, parking, garaža Funkcionalan, renoviran trosoban stan, bez ikakvih ulaganja. Ima veliko dvorište, uknjiženu garažu od 17m2, šupu, kao i nadstrešnicu za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i namešten stan (100m2) u prizemlju kuće kod Palilulske pijace, Đušina ulica , sa prelepom baštom i parking mestom. Dvosoban , mogući kućni ljubimci. Iako se kuća nalazi u centru mirno je i tiho. Stan ima podno grejanje, đakuzi i inverter klimu. Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 75.600 €, 84,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SJAJAN STAN U SAMOM SRCU GRADA KOMPLETNO RENOVIRAN u odličnoj zgradi, sa besprekornim ulazom, dva lifta, centralnim grejanjem. U ponudi imamao ovaj izuzetno svetao stan, po strukturi trosoban, sa dva mokra čvora, dve spavaće sobe, kihinjom, prostranim dnevno - trpezarijskim prostorom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran,prijatan i ušuškan stan u Cvijićevoj ulici, prekoputa Lidl marketa, i na samo par kilometara od centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju održavane zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog dela, tri spavaće sobe, dnevnog boravka i trpezarije, izdvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 229.500 €, 111,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo odličan stan (duplex 111kvm) u trećoj grupaciji Skojevskog naselja najbližoj Košutnjaku, crkvi Svetog Luke, najbližoj autobuskom stajalištu (linije 23,53,57,50,37). U zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje iz 1980-ih godina, pozicioniranoj u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 285,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27653, 7a, spratna, 2, struja, klima, terasa(4), uknjižen, renoviran, garaza, dvorište/bašta, podrum, horizontala. Kuca na tri nivoa, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, cetiri spavace sobe,biblioteka,garderober,dva kupatila, cetiri terase,garaza i zapoceti objekat sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun polje je jedno od Beogradskih naselja koje se najviše razvija, tome je doprinela odlična povezanost sa ostatkom grada, škole, vrtići i sve ostale institucije kojde su potrebne za urban život. U prilici smo da Vam ponudimo duplex u izuzetno mirnoj i tihoj ulici sa velikim parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv, cela. Na prodaju je jako lepa kuca,od Zrenjaninskog puta 900 metara.Kuca je na sprat,ima 4 Ara placa.Fasada je dobra.Sprat je odvojen,Tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 121)

<< <1 2 3> >>