• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 2.sprat 100 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 2.sprat 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 259.000 €, 98,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan četvoroiposoban stan u naselju Cerak Vinogradi. Stan se nalazi na drugom spratu trospratne zgrade od fasadne cigle, u mirnoj i povučenoj Kestenovoj ulici. Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao i prijatan za boravak. Nekretnina je u izvornom, očuvanom stanju.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 270.000 €
17.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan porodicni stan na jednoj od najboljih lokacija u naselju Cerak Vinogradi, u Kestenovoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu uredne trospratne zgrade, okruzen mirom i zelenilom po kojem je ovo naselje prepoznatljivo. Povrsina i struktura: Ukupna povrsina....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 395.000 €
22.04.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan površine 103m2 (90m2 uknjižene korisne površine + 13m2 lođe) u Bloku 37. Stan se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve velike spavaće sobe, dva kupatila, ostave koja je adaptirana u "walk in" garderober i dve lođe. Dvostrana orijentacija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
03.04.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Krunska prelep luksuzan stan 100 m2 sa parking mestomIzuzetan četvorosoban luksuzan stan nalazi se u Krunskoj ulici, jednoj od najlepših i najreprezentativnijih ulica u Beogradu, u samom centru Vračara. U neposrednoj blizini su Tašmajdanski park, Narodna skupština, brojne ambasade,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 330.000 € na 310.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 310.000 €, 101,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 370.000 €
04.03.2026 - 330.000 €
11.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od mirnijih i uređenih ulica, u zgradi kvalitetne gradnje iz 2007. godine, nalazi se prostran i izuzetno funkcionalan stan od 93 m2 + 8m2 terasa, smešten na traženom 2. spratu. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste savršen balans komfora, rasporeda i spratnosti – prostor je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.07.2025 - 259.000 €
11.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Lep, komforan, 4,0 soban duplex sa garažom u ulici Todora Dukina na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Šumica. Zgrada je iz 2009. nema lift, nema VPR tako da je stepenicama kao 2 sprat. Renoviran, izuzetno svetao - dvostran. Dnevni boravak izlazi na lepu i veliku terasu. Infostan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 400.000 € na 390.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 390.000 €, 92,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 415.000 €
22.03.2026 - 400.000 €
29.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Arene, u kvalitetnoj i održavanoj zgradi iz 2001. godine. Lokacija pruža odličnu saobraćajnu povezanost, kao i brz i lak pristup auto-putu. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od prostranog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu pala cena 2.sprat 100 m2 (24)
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 2.sprat 100 m2 (1)
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 100 m2 (26)
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 pala cena 2.sprat (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.