• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 najnovije klima

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 najnovije klima" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 107,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan salonski stan u samom srcu Vračara. Lokacija idealna, blizina Cvetnog trga, Tašmajdana, Crkve Svetog Marka, Parka Manjež, JDP-a Zgrada je jako lepa, sa renoviranom fasadom , interfonom i video nadzorom. Zgrada poseduje poluprivatni lift , koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 247.190 €, 65,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 65,05m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 233.000 €, 59,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu najnovije klima (7)
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 klima (1381)
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 najnovije (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>