• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift dve lođe

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift dve lođe" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.331 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra prodaje se funkcionalan, dvoetažni stan, koji sada funcioniše kao dve zasebne stambene jedinice (dve kuhinje, dva kupatila, dve lođe). Svetao, renoviran, sa odličnim pogledom na Bulevar, dvostrano orijentisan, komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan od 80 m², na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini 10. Beogradske gimnazije. Stan se nalazi u srcu Bloka 21 – jedne od najuređenijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji, neposredna blizina TC Ušća. Kompletno namešten, lepo uređen, veoma komforan i funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, sa dve lođe. Zgrada održavana, sa liftom. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift dve lođe'
398.000 €
398.000 €
41.300 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>