• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift" pronađeno 878 nekretnina - prosečna cena 1.219 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 63.800 €, 44,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa zgrada savremenog dizajna i visoko kvalitetnih materijala, a nalazi se u lepom delu Mirijeva, blizina Koste Nadja, blizina škole, pijace, vrtića, u blizini okretnice 74, 20, 27 i 79, veoma je dobro povezano sa gradom u svim pravcima. Stanovi su različite strukture i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 56.550 €, 39,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 169.650 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odličan stan na najboljoj lokaciji u Beogradu. - Mirno okruženje bez buke. - Trostrano orijentisan, sunčan i svetao. - Odlična zgrada sa liftom. - Stan je odličan i kao poslovni prostor. - Dva kupatila, tri klime. - Postoji mogućnost dogovora oko cene. - Prostrije: ulazni hodnik,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.350 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen trosoban stan u atraktivnom A bloku – idealan za udoban život i dugoročan zakup. Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno održavane stambene zgrade sa ukupno jedanaest spratova, pružajući optimalnu ravnotežu između privatnosti i lakoće pristupa. Smešten je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 195.750 €, 135,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj odlično organizovan i kompletno namešten stan nalazi se u mirnom delu starog Košutnjaka okružen zelenilom i tišinom. Satoji se iz 4 spavaće sobe ,dva kupatila,kuhinjom sa trpezarijom ,dnevnim boravkom i prostranom terasom koja gleda na šumu i park ,igralište koji je sredjen samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 169.650 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban namešten stan. Stan je površine 110m2 nalazi na 4. spratu, zgrada sa liftom (ugao Kičevske i Molerove), ima 3 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, ostavu i dva kupatila. Opremljen je, ima centralno grejanje i tri klima uređaja. Stan se izdaje na duži vremenski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 100.000 €, 69,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Državna nadogradnja, lift do 11. sprata. Trostran. Potkrovlje sa svim normalnim prozorima, bez krovnih. Dve velike sobe, veliki antre i kuhinja, velika terasa, panoramski pogled. Za renoviranje, više mogućnosti za adaptaciju, svetlo, mirno. Puno zelenila i parking mesta. Kompletna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94719, VI/VI, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Stan u zgradi od fasadne cigle, miran kraj bez buke, dosta zelenila, kvalitetna gradnja. Stan se nalazi u potkrovlju sa kosinama,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 99.900 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Medaković 1, u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog predsoblja, lepog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijskim delom, kuhinje, kupatila i terase. Iz dnevnog boravka se stepenicama ide na gornji nivo u spavaću sobu sa garderoberom. PROSTORIJE: I nivo- predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 48m2(terasa 6m2), norveški radijatori, IV/IV, telefon, interfon, podrum. U postupku legalizacije. Prodaje se funkcionalan jednoiposoban dupleks od 48m2 sa fenomenalnim pogledom na ceo grad, nedaleko od Tržnog centra Stadion, na Voždovcu. Stan je u postupku legalizacije. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121457, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Moderno,zdravo,funkcionalno,udobno potkrovlje u stambenoj zgradi sa 4 sprata i liftom. Osim ​​​obilja dnevne ​svetlo​sti, ​zahvaljujući brojnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Patrisa Lumumbe, 4/4, eg, uknjižen-Ugovorna površina 175m2. Karaburma, prodaje se prelep petosoban stan na potkrovlju, nadograđen, uknjižen, renoviran i luksuzno namešten. Prostrana dnevna soba koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom sa puno svetlosti i opustajuće uklopljenim nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 127,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem nivou:dnevna soba, kuhinja, a na gornjem nivou 2 spavaće sobe. U stanu postoje 2 terase i 2 kupatila. Parking slobodan, ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Crveni krst , odličan 1.0 stan ( sa mogućnošću prepravke u 1.5 stan ) , sa divnim pogledom na ceo grad , zapadno je orjentisan . Stan se nalazi na 16. spratu od 18. Zgrada ima 3 lifta i portira . Od prostorija stan ima dnevnu sobu , terasu , hodnik , trpezariju , kuhinju i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi trosoban, ukupne korisne površine 78 m2. U procesu ozakonjenja. Stan ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, kupatilo, soba spavaća veca, soba manja spavaća. Kupatilski namestaj ostaje uz stan kao i klima uredjaj i norveški radijatori. Namestaj ostaje po zeji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.750 €, 55,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 217.500 €, 150,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jajinci - duplex trosoban stan u novogradnji, mirna lokacijaNa prodaju duplex trosoban stan u naselju Jajinci, u neposrednoj blizini spomen parka i Idea marketa. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u novijoj zgradi bez lifta, što garantuje mir i privatnost.Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u blizini Slavije i hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti renoviran i odmah useljiv. Povrsine je 100 m2 i sastoji se od jedne centralne prostorije sa odvojenom kuhinjom i 4 potpuno odvojene sobe, sto ga cini idealnim kako za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 182.000 €, 130,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran duplex sa 4 spavaće sobe, dnevnim boravkom, 2 kupatila i 2 kuhinje. Stan okružuje terasa sa koje se pruža pogled na Skupštinu Srbije. Lokacija je fantastična, pored Botaničke bašte, pešice je dostupan strogi centar grada. U neposrednoj blizini je Skadarlija, Bajloni pijaca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 158.200 €, 113,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderno opremljen stan sa garažnim mestom na Vračaru u Čuburskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne stambene zgrade i kompletno je opremljen dizajnerskim namešatajem. Sastoji se iz ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 144.200 €, 103,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88889, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. U ponudi je izvanredan, po strukturi trosoban, dvostrano orijentisan i izuzetno komforan stan kod Hrama Svetog Save. Iako se nalazi u samom centru grada, spavaći deo je okrenut ka....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121604, IV/V, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121420, V/VII, klima, lift, salonski, telefon, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan je na 5 spratu /7 sa terasom i panoramskim pogledom, u jednoj od najprestiznijih lokacija u gradu, u ul. cara Lazara. Vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 75.380 €, 38,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114908, NPR/V, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Nov, neuseljavan svetao stan. Blizina okretnice 27E, 79, 25p, E6. Uknjižen na 63m plus 7m terasa (nije u papirima). Nije ukopan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 100.080 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.100 €, 64,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 143.000 €, 72,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan na odličnoj lokaciji. Korisne površine 72m2, dvostrano orjentisan istok - zapad, svetao, funkcionalan. Nalazi se u održavanoj zgradi starogradnje. Lift ide do šestog sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije. kuhinje sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 690)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>