• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon parket

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon parket" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 1.661 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 interfon parket'
74.800 €
74.800 €
126.900 €
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 305.000 €, 161,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

5.0, 161m2 (terasa 20m2), 1/2, duplex, EG, interfon, internet, telefon, ktv. U prilici smo da vam ponudimo duplex, stan u intimnoj zgradi, povučenoj od gradske buke i prometnosti. Zgrada je mala, porodična, sa pet stanova sa lepim i uređenim dvorištom. Sam stan je odličnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 227.171 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 4.5-soban stan od 119m2 odličnog rasporeda u novom Mirijevskom naselju. Od prostorija: ulazni hodnik i toalet, kupatilo, dnevno trpezarijski boravak i kuhinju, četiri spavaće sobe i dve komotne terase na različitim stranama stana za uzivanje. Od opreme....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 111.400 €
09.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 66.000 €, 34,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predstavljamo moderan stambeni projekat sa samo 15 stanova, idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Svaki stan ima terasu, a zgrada je građena od pažljivo biranih materijala. Visoko prizemlje, kao visina prvog sprata. Oprema i kvalitet gradnje: Španska keramika Aluminijumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 36,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep dvosoban stan, novija gradnja, uredan ulaz i dobro održavana zgrada. Kvalitetan parket, PVC stolarija, etažno grejanje. Svetao, osunčan sa panoramskim otvorenim pogledom. U blizini osnovne škole "14. Oktobar", sa dobrom saobraćajnom infrastrukturom, na pet minuta hoda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 56,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Boleč, Osmog marta, 60m2 (49m2+11m2 terasa) ------------------------------------------------------------------------- 60m2 (49m2+11m2 terasa), 2.5, PR/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, telefon, uknjižen Stan se nalazi u prizemlju potpuno renorivarne zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 93.840 € na 105.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.840 €
26.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su kuće u nizu u luksuznom kompleksu, nedaleko od centra Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Izgrađene su od najkvalitetnijih materijala i luksuznog izgleda. Ugrađena je stolarija visokog kvaliteta, vrhunska keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.840 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 2.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 91.900 €, 69,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.knez-nekretnine.com

PRODAJE SE U NADOGRADNJI SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM STAMBENE ZGRADE NA CENTRALNOJ LOKACIJI KARABURME PRELEP, OSUNČAN STAN SA TERASOM /7M2/. POSEDUJE INTERFON, EG NA STRUJU, KLIMU, PARKET, PVC STOLARIJU I MOGUĆNOST PROŠIRENJA NA TAVANSKI PROSTOR. PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 78.180 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0, 39.09m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, IV/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvosoban stan, adaptabilan u trosoban, na frekventnoj lokaciji Žarkova. Zgrada je izgrađena 2000 godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od četiri sprata. U osnovi ima trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, spavaću sobu, dečiju sobu, predsoblje, ostavu, prostrano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.961 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 58.48m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.820 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 42.42m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, Na upit cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Uknjizeni stanovi - novogradnja [telefon] m [telefon] i [telefon] m [telefon] m [telefon] (jednoiposobni), [telefon] m [telefon] (dvosobni i dvoiposobni) Demit fasada (stiropor [telefon] cm), PVC stolarija - Rehau (stakla punjena argonom, termoroletne), Klima, Grejanje (Norveski radijatori),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, Na upit cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Objekat u izgradnji u Mirijevu u blizini autobuske stanice [telefon] i [telefon] , supermarketa. .. Objekat ima [telefon] stanova razlicitih struktura od [telefon] m [telefon] m [telefon] . Grejanje je etazno na struju, na ulazu u zgradu je predvidjen sifrarnik i video interfon.Visok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu V12 Smart Building na Novom Beogradu, u ulici Vojvođanska kod Bloka 63, izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 53 m². Smešten je na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i već na prvi pogled odaje osećaj elegancije i komfora. Svetla dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 115,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja izuzetnog dupleksa u jako kvalitetno gradjenim zgradama u elitnom delu Banovog Brda u Golf naselju nadomak Kosutnjaka. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastrukturni objekti naophodni za kvalitetan zivot porodica koja zeli da uziva u prijatnom okruzenju u mirnom delu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122913, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Izdaje se atraktivan stan u novogradnji, završenoj 2025. godine, smešten u mirnoj ulici na Slavujevom vencu, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih ključnih sadržaja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 26)

<< <1> >>