• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura pogodan što manji parket

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura pogodan što manji parket" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.298 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 95000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.800 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89803, NPR/VII. U ponudi je stan, ili poslovni prostor koji je zbog svoje fenomenalne pozicioniranosti pogodan za raznovrsne delatnosti; za advokatsku kancelariju, zubarsku ordinaciju, računovodstvo. Podovi su u perfektnom stanju, kako parket, tako i postavljene granitne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura pogodan što manji parket'
105.000 €
105.000 €
115.000 €
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>