• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura par - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura par - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura parking

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 do 140000 eura parking" pronađeno 768 nekretnina - prosečna cena 1.444 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan i uknjižen stan površine 61 m², sa dodatnom lođom, smešten na 2. spratu od ukupno 2 u mirnom delu Borče. Stan ima dobar raspored prostorija i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking. UKNJIZEN MOGU KREDITNI KUPCI. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2006 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 87,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na svakom spratu je po jedan stan. Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Geberit ugradni vodokotlić u donjem kupatilu. Podno grejanje na struju u donjem nivou. Visina kosine u kupatilu na sredini tuš kade je 190cm. Okretnica autobusa i prodavnica na 100m. Parking mesta ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada u mirnoj ulici, sa dosta parking mesta ispred, u blizini okretnice i marketa. Stan – duplex, kompletno renoviran (vodo i elektro instalacije, granitna keramika, vrhunske sanitarije, krov, izolacija, fasada). Podno grejanje. Dvostrano orijentisan. I nivo: velika dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude potpuno nov lux stan, od 60m2, sa dodatno uređenim tavanskim prostorom od 25m2, koji ima vlastito kupatilo. Stan se sastoji od hodnika, open space prostora (kuhinja + trpezarija + dnevni boravak), koji izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran,lux stan bez bilo kakvog ulaganja u njega. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanmirijevo/ Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 121.000 €, 110,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.600 €, 57,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju na Ledinama .Završetak radova za objekat 1 je planiran za Avgust 2023 godine. Objekat se nalazi u blizini okretnice linije 71 i 603. Parking mesta Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/357-2030 Gordana .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.550 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130616, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 116.400 €, 97,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na Vračaru-Crvenom krstu sa 2 parking mesta koja idu uz stan. agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 116.000 €, 58,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan 58m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u mirnom delu Železnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo odlacan stan u kuci,uknjizen,sa parking mestom.Odlican raspored,samom stanu pripada trem od 15 m2,gradska voda,trofazna struja,i stan je funkcional sa dve odvejene spavace sobe,i svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju.Nisu potrebna neka veca ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.300 €, 56,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju na Ledinama .Završetak radova za objekat 2 je planiran za Decembar 2023 godine i on se nalazi bliže glavnoj ulici. Objekat se nalazi u blizini okretnice linije 71 i 603, a tu saobraćaju i ostale linije GSP ,72,601,604,605 Parking mesta Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 115.200 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.050 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Vlasništvo 1/1, mogućnost kupovine putem kredita, uključujući i kredit za mlade. Predstavljamo Vam prostran i porodičan stan u mirnom kraju nadomak Bulevara kralja Aleksandra. Stan ima odličan raspored: 2 prostrane spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i 2 terase. Površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 3.0, 120m2 (dve terase 8m2 + stan u suterenu od 20m2), EG/gas, VPR/2, telefon, interfon, podrum, parking, garaža Funkcionalan, renoviran trosoban stan, bez ikakvih ulaganja. Ima veliko dvorište, uknjiženu garažu od 17m2, šupu, kao i nadstrešnicu za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na drugom spratu sa dva lifta u renoviranoj zgradi.Sastoji se od velike dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. U sve prostorije se ulazi iz prostranog hodnika. Istočno orijentisan sa pogledom na park. U izvornom stanju, parking ispred zgrade. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao stan na drugom spratu u Borči, jednom od najbrže rastućih beogradskih naselja. Stan je uknjižen, sa ukupnom površinom od impresivnih 129m2, što ga čini idealnim za veće porodice koje traže komfor i prostor za ugodan život. Stan je 4.0, što znači da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 115.000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odlčnoj lokaciji od 76m2 koji je rađen po open space konceptu. Topao tokom zimskih meseci,a prijatan tokom letnjih i izuzetno svetao. Poseduje dve terase ,šupu u dvorištu od 5m2 i sopstveno parking mesto. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji na Cukarici, u Zelezniku, u ulici Svete Milutinovica u ponudi za prodaju je lep neuseljavan stan (sa pripadajucim parking mestom u dvoristu zgrade). Nalazi se na III spratu novoizgradjenog objekta. Orijentisan je ka dvoristu. Sastoji se od: predsoblja, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u prelepom delu Železnika u zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala i sa dobrom izolacijom. Svetao i veoma funkcionalan stan. Nov, nije useljevan. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik, kupatilo i spavaća soba sa dodatnom prostorijom kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 118.000 €, 118,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.840 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 2.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 144.200 €, 103,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88889, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. U ponudi je izvanredan, po strukturi trosoban, dvostrano orijentisan i izuzetno komforan stan kod Hrama Svetog Save. Iako se nalazi u samom centru grada, spavaći deo je okrenut ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 111.400 €
09.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, na par koraka od Vaznesenjske crkve, Vlade Srbije, trga Stefana Nemanje. Odlična lokacija stana, strogi centar grada. Površine je 95m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 112.900 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u prelepom delu Železnika u zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala i sa dobrom izolacijom. Svetao i veoma funkcionalan stan. Prodaje se namešten, elementi u stanu su novi. Grejanje na norveške radijatore. Uredna zgrada, parking iza zgrade sa rampom, sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.850 €, 61,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130559, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 112.600 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoban stan, kompletno namešten i opremljen, bez ulaganja. Odmah useljiv. Zgrada održavana, novije, kvalitetne gradnje. Nalazi se u blizini crkve u Železniku. Parking mesto u dvorištu sa rampom, uračunato u cenu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.556 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.500 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 580)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>