• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.573 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 zadnjih 7 dana'
115.000 €
115.000 €
85.500 €
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola - Ograničena ponuda. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja. - Tarket - Tara concept - Alu roletne - PVC stolarija. - Fasadna izolacija 15 cm stiropor - Izolacija ispod krova debljine 20–25 cm - Parapetni radijatori po principu norveških....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.640 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.5s,59,80m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna i čista dokumentacija. - Mogućnost kreditne kupovine. - Ukupna površina 58 m2. - . - Zgrada iz 1992 godine. - Kvalitetna gradnja. - Fasadna cigla. . - Centralno grejanje. - Uredan i održavan ulaz. - . - Dvostrana orijentacija. - Sunčan i svetao (jugozapad, severoistok). -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Garsije Lorke Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Matice srpske, Beograd,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>