• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 3.sprat

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 3.sprat" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.085 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 82000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1900 evra/m2 60 m2 3.sprat'
117.800 €
117.800 €
62.000 €
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini OFK stadiona i Bogoslovije. Novogradnja, kompletno name[ten stan, nikad useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubiumci. Samo za dugoročni zakup,minimum godinu dana. Obavezan 1 depozit. PROSTORIJE:hodnik,kupatilo,spavaca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luxuzan trosoban stan u strogom centru, u pešačkoj zoni koja pripada Knez Mihajlovoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja poseduje lift. Zgrada u kojoj se nalazi stan je spomenik kulture. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 104.000 €, 64,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u naselju Medaković na Voždovcu u neposrednoj blizini okretnice 30ice. Nalazi se na trećem spratu od pet, bez lifta. Stan je u izvornom stanju, dosta očuvan sa PVC stolarijom i terasom u čitavoj dužini stana, pa se na nju može pristupiti kako iz dnevne tako i iz spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u blizini hotela Hyatt lep, namešten, renoviran stan, veoma funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, svetao. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>