• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 što skuplji" pronađeno 3 018 nekretnina - prosečna cena 1.473 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 200.000 €, 158,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks na dobroj lokaciji. I nivo: Sastoji se od velike dnevne sobe, velike kuhinje sa trpezarijom, ima jednu radnu ili manju spavaću sobu i gostinski wc, takođe na istom nivou je i ostava. II nivo: Sastoji se od dve velike spavaće sobe, dva kupatila, u hodniku je veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.990 €, 99,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja odličnog sredjenog troiposobnog dupleksa na Banovom Brdu u Pozeškoj ulici. U neposrenoj blizini se nalaze svi mogući infastrukturni objekti, neophodni za kvalitetno funkcionisanje. Skole,vrtici, veliki park, Dom Zdravlja,veliki broj marketa razlicite delatnosti, apoteke, opstinska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.000 €, 113,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, 109. nova, Palilula, 199000€, 113m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, 109. nova, Palilula 109. nova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 199.000 €, 113,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 15 minuta od centra grada, prodaje se kompletno namešten, prostran, moderan i topao dupleks od 113 m2 (uknjižena kvadratura, vlasnik 1/1). Smešten je u mirnom delu Višnjice i idealan je za one koji žele spoj udobnosti, topline doma i impresivnog pogleda na reku. Stan odiše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 199.000 €, 103,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u kući na Ledinama. Poseduje svoje dvorište. Nalazi se u neposrednoj blizini Hotela MAR. Stan je trosoban. Za sve dodatne informacije pozovite na broj 063/413-113 Agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 117,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju prelep, moderno uređen dupleks na izuzetnoj lokaciji u mirnoj i tihoj ulici na Miljakovcu, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, u neposrednoj blizini autobuskih linija, prodavnica, škola i svih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan na odličnoj lokaciji. U blizini ove nekretnine se nalaze škola, obdanište, prodavnice, gradski prevoz za sve delove grada. Blizina Košutnjaka i Ade Ciganlije ovaj stan čine još interesantnijim za ugodan život. Stan je organizovan na dva nivoa. - Na prvom nivou se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal - stan u nivou PR je uknjižen na 58m2, dok se na nivou ispod stana nalazi prazan prostor od 42m2 (magacin). U PR se nalazi dnevni boravak sa posebnim garderoberom, spavaća soba, kuhinjski deo i prostrano kupatilo sa tuš kadom. Dnevni boravak trenutno služi kao advokatska kancelarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 199.000 €, 175,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Petosoban stan 205 m² (175 m² + 4 terase) – Resnik, prvi sprat, tavanski prostor 150 m² Na prodaju prostran i funkcionalan petosoban stan u mirnom delu naselja Resnik, u porodičnoj stambenoj zgradi, na prvom spratu. Stan ima 175 m² stambene površine + 4 terase, ukupno 205 m². Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 199.000 €, 175,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Naselje Resnik u poslednjih nekoliko godina je izbor mnogih porodica i poslovnih ljudi koji žele mirno okruženje sa puno zelenila. Resnik je odlično povezan sa svim delovima grada i velikim saobraćajnicama, poseduje sve neophodne infrastrukturne sadržaje kao i brojne objekte za snabdevanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 198.000 €, 110,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odlicnoj lokaciji.Stara kvalitetna gradnja.Uknjizen na 110m2.Dnevna soba,4 spavace sobe,kuhinja,terasa o dva kupatila.Veliki broj autobusa sa svih krajeva Beograda.Stan koji ima potencijala na dobroj lokaciji koja ce biti jos bolja. Veliki Parking sa rampom samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom, tihom kraju , nalazi se ova zgrada i lep , očuvan stan-duplex. U donjem delu se nalazi dnevno kuhinjsko trpezarijski deo sa izlaskom na terasu duž celog stana, spavaća soba i kupatilo, a na gornjem nivou 3 sobe , kupatilo i manja terasa. U zgradi ima malo stambenih objekata,pa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 198.000 €, 125,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Petlovom brdu od 125kvm, duplex po strukturi trosoban, na drugom spratu i potkrovlju. Na super lokaciji, u mirnom delu Petlovog brda a u blizini ima svu potrebnu infrastrukturu za udoban život. PROSTORIJE: I NIVO: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan stan u srcu Vračara, koji se nalazi na prvom spratu sa terasom (izlaz iz svih soba). Stan poseduje centralnu klimatizaciju +....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 209.900 € na 197.900 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 197.900 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 209.900 €
15.03.2026 - 197.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN PETOSOBAN DUPLEX – CERAK - RETKO! Cena: 197.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 124 m2 Struktura: Petosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika; - open space dnevnog boravka; - kuhinje; - trpezarije; - četri spavaće sobe; - dva kupatila;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 195.750 €, 135,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj odlično organizovan i kompletno namešten stan nalazi se u mirnom delu starog Košutnjaka okružen zelenilom i tišinom. Satoji se iz 4 spavaće sobe ,dva kupatila,kuhinjom sa trpezarijom ,dnevnim boravkom i prostranom terasom koja gleda na šumu i park ,igralište koji je sredjen samo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Bulevar, Vračar – Trosoban stan 100m², retka prilika, 195.000€ Lokacija: Vračar, Južni Bulevar Površina: 100 m² Struktura: Trosoban stan (potkrovlje) Cena: 195.000 € (1.950 €/m² – skoro duplo manje od prosečne cene u kraju!) Ključne prednosti Vračar – prestižna lokacija, prosek....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121562, III/, dupleks, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 195.000 €, 99,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao i svi ostali sadržaji. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka, četiri sobe i kupatila. Ukupnu kvadraturu čini 99 m2, od toga je 50....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 195.000 €, 99,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako funkcionalnog 4.0sobnog dupleksa, koji se vrlo lako moze u potpunosti preadaptirati u dve zasebne jedinice. Doji nivo vec fukcionise kao zasebna celina, kao jednoiposoban stan sa odvojenom trpezarijom. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.000 €, 98,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Janka Katića, Palilula, 195000€, 98m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Janka Katića, Palilula Janka Katića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 195.000 €, 96,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan četvorosoban dupleks smešten na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji na Labudovom brdu. Stan se nalazi u kvalitetno izvedenoj nadogradnji uredne i manje stambene zgrade, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i komfora. Pozicioniran na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 193.050 €, 117,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u najlepšem delu Vračara, na uglu Kičevske ulice. Stan je trostran pa je vrlo svetao i osunčan. Spavaći blok je odvojen. Kompletno je namešten i dobro opremljen. Idealan je za život kao i za poslovni prostor. Zgrada je novija i izuzetno uredna. Stan je za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzno opremljen poslovni prostor u najstrožijem centru, opremljen za IT firme za 16 mesta po najvišim standardima sa mogućnošću proširenja za 8 mesta. Mreža kategorije 6 sprovedena do svakog radnog mesta. Mali režijski troškovi, grejanje i hladjenje na inverter, preko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 192.000 €, 160,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

160m2 kuća na dve etaže, na 4 ara placa, parking mesta ispred kuće i u dvorištu,pozicionirana u blizini škole, vrtića, većih supermarketa , sa autobuskom stanicom na 30-50m od kuće, u boljem delu Altine. Ova kuća se sastoji iz prizrmlja sa tremom i 1 sprata na kojem se nalaze 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 192.000 €, 94,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 94m2(terasa 8m2), CG, lift, V/V, telefon, interfon. Uknjiženo 86m2. 🏡 NA PRODAJU – Renoviran, uknjižen 4.0 duplex stan na Miljakovcu – kompletno namešten! 📍 Mirna lokacija – Miljakovac 📐 Površina: 86m² + 8m² terasa 📝 Uknjižen | 🛋 Prodaje se kompletno namešten U ponudi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 191.500 €, 127,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi Izuzetan, nov duplex stan 127,5 m2 u Jajincima. Na izuzetnoj mirno lokaciji, Izuzetan duplex na trecem spratu. Stan u donjem stanu ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, terasu. U gornjem delu ima dve spavace sobe, kupatilo, terasu, sve je novo, odmah useljiv. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 114,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan površine 114 m2 u mirnom delu Kumodraža u Šljivarskoj ulici, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9 u Vojvode Stepe. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog hodnika i dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Voždovac - Braće Jerković Prodaju se 2 odvojena stana + podrum + dvorište + parking I stan: 2.0-soban stan ukupne površine 70m2, uknjiženo na 64m2 Nalazi se na visokom prizemlju Poseduje veliku dnevnu, kupatilo + WC, kuhinju, spavaću sobu sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Radivoja Markovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-95m2 , ugovorna povr��ina-95.00m2, Zgrada od fasadne cigle, bez lifta, u stanu odli��an parket, pvc stolarija, 2 kupatila, lo��a od 16m2, dvostrano orjentisan, dnevna soba sa izlaskom na lo��u gleda na takozvano "��etali��te".....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran salonac, prazan( ugradna kuhinja). Ukupna kvadratura sa terasom 112m2. Odličan za poslovni prostor. Slobodan od januara 2025. godine. Agencijska provizija 50% prve mesečne zakupnine. Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 189.900 €, 115,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.vintimnekretnine.com

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. TOME ROSANDICA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 189.000 €, 125,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ljubomira Ivkovića Šuce, Rakovica, 189000€, 125m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ljubomira Ivkovića Šuce, Rakovica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 188.826 €, 115,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na petom spratu u ulici Matice Srpske, direktno od investitora, parking ukljucen u cenu .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 195.000 € na 188.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 188.000 €, 111,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 195.000 €
20.03.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u naselju Stara Borča, Palilula. Stan je komforne površine 111m2. Nalazi se na prvom spratu u kući. Kompletno je renoviran osim kuhinje koja je od punog drveta. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 188.000 €, 116,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, 8. marta, Čukarica, 188000€, 116m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, 8. marta, Čukarica 8. marta.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 187.500 €, 150,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 186.000 €, 102,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep porodičan stan,izvorno građen kao duplex,kompletno renoviran sa novim instalacijama i novim krovom .Stan se sastoji od prvog nivoa(nivo prvog sprata) gde je smešten dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,kupatilo i ostava.Drugi nivo zauzimaju dve spavaće sobe,komotan taolet u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 185.000 €, 97,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96661, III/III, dupleks, terasa(2), parking, stambena zgrada. Nov stambeni objekat u mirnoj ulici, nalazi se na lokaciji koja ima odlicnu infrastrukturu, dobra povezanost sa svim delovoma grada i autoputem. U blizini TC Aviv i Beo shop, Vero, Maxi, Lidl, vrtići, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 112,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, sređen 3.5 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora, kuhinje, 2 terase. Grejanje je EG-struja. U neposrednoj blizini je gradski prevoz i marketi. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 114,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan stan na par minuta od Banjice površine 114m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je četvorosoban, nalazi se u blizini spomen park Jajinci. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 491)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>