• GoHome Professional
stan u beogradu do 1800 evra/m2 do 60 m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1800 evra/m2 do 60 m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1800 evra/m2 do 60 m2 duplex

  • Za upit "stan u beogradu do 1800 evra/m2 do 60 m2 duplex" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.705 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • kablovska
    • parking
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 77.000 €, 56,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan- Duplex u naselju Kotež, dobra lokacija- ulica Veletinska,blizina centra Koteža.U fazi ozakonjenja Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.500 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113668, IV/IV, dupleks, terasa, parking, stambena zgrada. Manji duplex, funkcionalam, prozračan. Dole ima dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu sa galerijom, predsoblje, kupatilo i terasu. Gore ima jednu sobu. Potrebno higijensko ulaganje. Lepa zgrada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1800 evra/m2 do 60 m2 duplex'
105.000 €
105.000 €
105.000 €
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 49,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Miljakovac, Čelebićka ulica. Renoviran, dvoiposoban dupleks na petom spratu u zgradi bez lifta, površine 49m², uknjiženo 34m². Centralno grejanje, klima. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorenekupoprodajne cene. Miljakovac, Celebićka street. Renovated, two-and-a-half-bedroom....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 114.900 € na 113.900 € dana 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.900 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 114.900 €
19.03.2026 - 113.900 €
21.03.2026 - 114.900 €
09.04.2026 - 113.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.knez-nekretnine.com

U MIRNOM DELU ŠIREG CENTRA BEOGRADA U PONUDI JE DVORIŠNO ORIJENTISAN, ADAPTIRAN I PROŠIREN DUPLEX IZ OTKUPA. KOMPLETNO JE RENOVIRAN SA KORISNIH 62M2, VERANDOM OD 10M2 I 2 MOKRA ČVORA. OVA NEKRETNINA LAKO SE ADAPTIRA I U TROSOBAN STAN. ODLIČNA JE INVESTICIJA, KAKO ZA ŽIVOT, TAKO I....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 124.900 € na 120.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 127.000 €
10.11.2025 - 124.900 €
03.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Duplex u zasebnom delu kuće sa odvojenim ulazom. Na donjem nivou nalaze se: dnevna soba, kuhinja, kupatilo. Na gornjem nivou: velika spavaća soba sa dosta prostora za odlaganje stvari. Grejanje na dve Inverter klime + norveški radijatori. Ispred ulaza se nalazi veranda za sedenje.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
27.10.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, dupleks u kući, 2.0, klima, veranda, parking. U ponudi imamo prelep duplex koji se nalazi u zasebnom objektu kuće. U donjem nivou se nalazi dnevna soba sa prostranim i velikim kupatilom a na gornjem nivou spavaća soba. U kuhinji se nalazi pokretno ostrvo koje možete pomerati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>