Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 uknjižen" pronađeno 60 nekretnina - prosečna cena 1.685 €/m2
Filtriraj
05.04.2026.,
www.indomio.rs
Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....
06.10.2023.,
www.indomio.rs
U prilici smo da vam ponudimo duplex 4,0, od 83m2 u mirnoj ulici u zgradi od crvene fasadne cigle. Stan je uknjižen na 83m2,a merna površina je 94m2. Prvi nivo : predsoblje,toalet,kuhinja,trpezarija,soba,dve terase. Drugi nivo : dve sobe,kupatilo i ostava. U blizini prevoza,pošte,škole.....
26.09.2025.,
www.indomio.rs
prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975, sprat: 1/2, ta, u izvornom stanju, poseduje pripadajući podrum, useljiv odmah Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. KONTAKT: 063/805-7861....
Promena cene sa 143.000 € na 138.000 €
dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €
27.03.2026.,
www.kvadratnekretnine.com
Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....
10.05.2026.,
www.berzanekretnina.org
U ponudi uknjižen stan 1/1 na 50m2, ukupne površine sa galerijom 80m2. Dupleks na dva nivoa, dvostrano orijentisan, prostran, svetao. I nivo: hodnik, kuhinja, prostran dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu (pogled na Dunav) i spavaća soba. II nivo: dve spavaće sobe pod kosinama....
11.07.2025.,
www.indomio.rs
Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....
24.01.2025.,
www.oglasi.rs
Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Agencijski ID: 122810, I/II, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Nudimo vam stan u Kumodražu,blizu Farmaceutskog fakulteta i Torlak. Sagrađeno je kao kuća sa tri stana,sva tri zaseban ulaz,svaki stan....