• GoHome Professional
stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 klima 3.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 klima 3.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 klima 3.sprat

  • Za upit "stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 klima 3.sprat" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.242 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban stan ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Kompletno renoviran! Salonski stan, visina plafona 3m. Svaka soba je površine oko 18m2. Nalazi se na 3. spratu, ima lift. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 klima 3.sprat'
126.000 €
106.250 €
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>