• GoHome Professional
stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 što skuplji" pronađeno 266 nekretnina - prosečna cena 1.423 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 179.990 € na 169.990 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.990 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 179.990 €
17.04.2026 - 169.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja komfornog troiposobnog stana u srcu Vracara na 200m od Kalenić pijace u mirnoj jednosmernoj ulici, pogodnog i za sirok dijapazon poslovnih delatnosti, kombinacju stambenog i poslovnog prostora 2u1, kao invesaticija za rentiranje a i za zivot, kome je potreban veliki stan na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 169.650 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1800 evra/m2 80 m2 što skuplji'
140.000 €
134.000 €
165.000 €
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 165.000 €, 84,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129962, NPR/III. Odlična lokacija. Centralni deo Mirijeva, a u tihoj mirnoj ulici. Sve potrebno je u neposrednoj blizini. Stan ima dva ulaza od kojih je jedan spolja kroz mali deo dvorišta, što može biti zgodno za unos nameštaja, ljude koji se teško kreću Moguće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 84,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan-karingtonka ukupne površine 84 m2 + 3 m2 terase. Po strukturi je trosoban,sastoji se od dve etaže.U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i mokri čvor i ima izlaz na terasu i ograđeno dvorište. Na spratu je spavaći deo sa terasom. Odlična lokacija,blizina autobuskog stajališta,prodavnica,pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan, trosoban stan sa galerijom od 18 m2. Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, dve spavaće sobe, dve terase, galerija. Stanu pripada i parking mesto ispred zgrade. Svetao i prostran, brzo useljiv, za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao dupleks stan od 84 m² u mirnom delu Zemuna – Altina. Stan je uknjižen i nalazi se u porodičnoj zgradi, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i funkcionalne galerije koja može služiti kao dodatna soba ili radni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 163.200 €, 84,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u osnovi trosoban stan, sa dodatnom prostorijom u galeriji na odličnoj lokaciji unutar naselja Altina. Oba nivoa uknjižena na punu kvadraturu, vlasnik 1/1 Objekat priključen na gradsku kanalizaciju Stan se prodaje delimično namešten Parking mesto uračunato u cenu, korišćenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 161.000 €, 85,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dupleks u tipskim zgradama u blizini škole,vrtića, autobuskih stajališta. Stan je trostrano orjenrisan, deo je kompleksa sa tristana u ograđenom dvorištu. Ima sopstveni ulaz koji stepenicama vodi na prvi sprat koga čine prostrana dnevna soba sa izlazom na dozidanu terasu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 160.000 €, 83,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo odličan, komforan, troiposoban stan, u mirnom stambenom naselju sa zgradama od fasadnih cigli, između velikih krošnji i uređenih bašta. Nalazi se nedaleko od Košutnjaka, Topčiderskog parka, Belog dvora i Miljakovačke šume, izletišta koja svi rado posećuju. Škole, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 83,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117985, I/I, terasa, uknjižen, tavan, ostava, dvorišna zgrada. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se prodaje stan na prvom spratu kuće. U blizini okretnice 15,78,45Stan ima 68m2 a terasa oko 15m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117985, I/I, terasa, uknjizen, tavan, ostava, dvorisna zgrada. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se prodaje stan na prvom spratu kuce. U blizini okretnice 15,78,45 Stan ima 68m2 a terasa oko 15m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 84,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U mirnoj i tihoj ulici naselja Altina, u ponudi je trosoban uknjižen stan na II spratu porodične stambene zgrade. Stan se može grejati na 3 načina: na inverterski klima uređaj, etažno na sopstveni kotao na el.struju ili centralno na pelet. Stan poseduje 3 sobe od kojih je 1 dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 160.000 €, 84,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, 11. krajiške divizije, Rakovica, 160000€, 84m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, 11. krajiške divizije, Rakovica 11. krajiške....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 84,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban stan od 84 m² na Altini, Zemun Na prodaju moderan i kompletno namešten trosoban stan površine 84 m², u mirnom delu Zemuna – ulica Ćurčijina . Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, sa brzom povezanošću ka svim delovima grada, kao i neposrednom blizinom autoputa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u novogradnji na prvom spratu, u zgradi sa malim brojem stanova. Stan se nalazi na ulasku u naselje Altina. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubiše Miodragovića, uknjižen na 85m2, mereno ima 105m2, 5/5, lift do četvrtog sprata, zastakljena terasa, svetao, renoviran, od prostorija: veliki dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, radna soba, kupatilo, hodnik, ugradni plakari ostaju u svim prostorijama, pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 159.000 €, 82,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Milice Milojković, npr/4, terasa, lift, 3.0 stan na odličnoj lokaciji, dobra insfrastruktura, blizina fakulteta, škola, marketa, prevoza, uknjižen. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 81,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican stan sa dnevnim boravkom 22m2 i jos dve sobe i dve lodje .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.700 €, 83,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u zgradi novije gradnje u blizini OŠ Pavle Savić. Komforan i funkcionalan. Brzo useljiv. Nalazi se na visokom prizemlju u visino prvog sprata. Ispod stana su lokali. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase. agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 157.500 €, 80,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, trosoban stan u novoizgradjenom kompleksu u Jajincima. -Prostran dnevni boravak -Dvostrana orjentacija -U sklopu stana je veliko popločano ograđeno dvorište od 40m2 -Blizina prodavnice, škole, autobuske stanice Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 80,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Lep stan na dobroj lokaciji. Dupleks,u donjem delu dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,spavaca soba,kupatilo i terasa. Gornji deo dve sobe i kupatilo. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve zvezde kod okretnice autobusa 46.Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2.Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao.Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113570, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da doživite grad iz novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi, iz komfora stana koji pruža udobnost hotela sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108000, PR/III, video nadzor, izlog, klima, terasa, luks renoviran, novogradnja. Predstavljamo vam prostor na odličnoj lokaciji, u blizini Hrama Sbetog save i Karađorđevog parka. Pogodan za sve vrste delatnosti. Dva mokra čvora. Postoji mogućnost iznajmljivanja i dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 82m2, dve lođe, CG, I/III, telefon, interfon., parking. Uknjiženo 82m2. U novoj, kvalitetno zidanoj zgradi sa malim brojem stanova, dvostrano orijentisan stan. Sa obe strane stana prostiru se komforne lođe. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvejene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 152.000 €, 84,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 44, Gandijeva 84 m2 __________________________________________ 84 m2, 3.5, 8/8, TA, lift, interfon, dupleks Dupleks u najboljem delu Bloka 44. Zgrada je okružena zelenilom i ima dobar prilaz.Ulaz je održavan.Stan je u izvornom stanju na dva nivoa., ulaz je na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 151.500 €, 80,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi uknjižen stan 1/1 na 50m2, ukupne površine sa galerijom 80m2. Dupleks na dva nivoa, dvostrano orijentisan, prostran, svetao. I nivo: hodnik, kuhinja, prostran dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu (pogled na Dunav) i spavaća soba. II nivo: dve spavaće sobe pod kosinama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 151.200 €, 84,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom četvorosobnom stanu od 84m2 u prizemlju sa sopstvenom terasom i dvorištem od 83m2 u luksuznom objektu u izgradnji. Cena stana je 151200 eur+PDV(10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik, dva kupatila,udobnu veću spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 151.143 €, 79,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu. Najkvalitetnji materijali se koriste u gradnji. Useljenje je planirano po fazama (IV faze) - I faza krajem ove godine, a IV faza krajem 2027. godine. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Prikazana cena je bez pdv-a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Izvorska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.000 €, 81,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Mirno mesto u blizini crkve. Trolejbus 22 na par metara. Očuvan dvorištan stan sa svim potrebnim prodavnicama i parkom u blizini. Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi - uknjižen dupleks sa zasebnim ulazom i dvorištem. Prodajemo četvorosoban dupleks, uknjižen na 82m², mereno 90m², u izvorno očuvanom stanju. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa četiri stana. Prednost ove nekretnine je pripadajuće dvorište površine 1a, koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 77,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Davorina Jenka, Zvezdara, 150000€, 77m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Davorina Jenka, Zvezdara Davorina Jenka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117399, I/IV, terasa(2), uknjižen. Novija zgrada. Prostran svetao stan sa dva mč. Stan je na uknjižbi. Parking iza zgrade. Kod škole Pavle Savić i velikog obdaništa. Blizina svih potrebnih sadržaja. Na 5 min stanica 25p, 27E, 79, E6, 27, 74,20. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, duplex, eg, 1/1, dve terase, dvorište. Odličan duplex na 1. spratu u mirnom delu Ceraka u Prištinskoj ulici. Izvorno stanje, 2 kupatila, 2 terase, tavanski prostor iznad stana, pripadajući podrum, 1ar zajedničkog dvorišta. Mala zgrada sa par stanova, lepo održavana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, škola, obdaništa i svih ostalih sadržaja. Prvi nivo je površine 39m2 i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pri��tinska, 1/1, ta, predat za uknji��bu, dupleks-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-39m2, Na prvom nivou se nalazi kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i jedna soba sa izlaskom na terasu. Iz trpezarije stepeni��te vodi na sprat gde se nalazi kupatilo i dve sobe sa izlaskom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 263)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>