• GoHome Professional
stan u beogradu do 1800 evra/m2 60 m2 kablovska št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 1800 evra/m2 60 m2 kablovska št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1800 evra/m2 60 m2 kablovska što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 1800 evra/m2 60 m2 kablovska što veći" pronađeno 142 nekretnina - prosečna cena 906 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 75000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 75 m2. Odlična lokacija, kod pijace, etažno grejanje, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten stan u Zahumskoj ulici, nadomak Vukovog spomenika. Stan je salonskog tipa i nalazi se u prizemlju stambene zgrade ali je dvorišno orijentisan. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan sa dve spavace sobe u jednoj od najlepših zemunskih ulica. Škola, vrtić su u blizini, do centra Zemuna i keja je par minuta šetnje. Parking mesto je uključeno u cenu. Režije 70€. Bez ljubimaca. We have a great two bedroom apartment available in one....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 1800 evra/m2 60 m2 kablovska što veći'
52.000 €
58.500 €
52.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan stan površine 65 m² (50 m² osnovnog prostora + 15 m² galerije), smešten na poslednjem spratu potkrovlja u zgradi sa liftom. Ova nekretnina kombinuje komfor, savremeni dizajn i funkcionalnost, pružajući jedinstven ambijent za prijatan život. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 68.250 €, 65,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 57.600 €, 64,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, ušuškan i tih, a u samom srcu opštine Palilula, izdajemo izuzetan stan na I spratu dvorišne zgrade. U blizini Poštanske štedionice, nadomak Tašmajdana, Bulevara, fakulteta i škola kao i autobuskog stajališta koje ima vezu sa svim delovima grada. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2. Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Jabučkoj ulici. Na prodaju lep, renoviran stan, ukupne povrsine 40 m2 sa pripadajucom terasom od 30m2. Zgrada je uknjizena stan je iz otkupa. Stan je svetao, topao, prostoran, sastoji se od kuhinje, kupatila, hodnika, dnevne sobe kao i 2 spavace sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan, kompletno opremljen - 64m2. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijski deo, kuhinja,dve spavaće sobe, kupatilo,wc i terasa. Stan je sunčan, svetao, funkcionalan. Grejanje etazno,klima,kablovska i internet. Blizina svih potrebnih sadržaja za miran, kvalitetan i udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.200 €, 64,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata, na uglu ulica Bregalničke i Svetomira Nikolajevića. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom. Grejanje je centralno (CG), a dodatno je opremljen klimom za ugodan boravak tokom letnjih meseci. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Call to schedule your appointment today. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luxuzan trosoban stan u strogom centru, u pešačkoj zoni koja pripada Knez Mihajlovoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja poseduje lift. Zgrada u kojoj se nalazi stan je spomenik kulture. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 40.950 €, 63,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 38.440 €, 62,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobro pozicioniran, sa velikim javnim parkingom. Topao stan juzno orjentisan i strukture je 51m2+11m2 natkrivena terasa koja je u funkciji tokom cele godine. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 74.400 €, 62,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 46.500 €, 62,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 49.600 €, 62,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.750 €, 61,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan dvorišno orjentisan stan na Lekinom brdu u Kruševačkoj. 2 spavaće sobe sa bračnim krevetima, prostran dnevni boravak od 25m2, kuhinja sa svim aparatima, EG na struju, I/IV sprata, interfon sa kamerom. Mesečni računi (infostan, čišćenje): 4000 din. Autobuska i trolejbuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.750 €, 61,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 31, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan i svetao stan na odličnoj lokaciji, u srcu grada. Idealno za samce, parove ili mlađe porodice. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom. Terasa sa prelepim pogledom. Spavaca soba sa francuskim ležajem i plakarom. Potpuno namešten i opremljen (kuhinjski aparati,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kompletno renoviran. Terasa u dužini celog stana. Na odličnoj lokaciji, preko puta Sava Centra. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 142)

<< <1 2 3 4> >>