• GoHome Professional
stan u beogradu do 160000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 160000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 160000 eura najnovije

  • Za upit "stan u beogradu do 160000 eura najnovije" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.943 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan trosoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Džorža Vašingtona Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 160000 eura najnovije'
110.454 €
110.454 €
81.796 €
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj ulici Ostoje Živkovića (bivša Novogradska), na trećem spratu održavane zgrade iz 2007.godine, nalazi se ovaj lepi dvoiposoban stan, koji svojim šarmom neodoljivo potseča na Pariske mansarde. U 45 m2 (zbog kosina u katastru uknjižen na 30 m2), nalazi se sve što treba za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na lođu i prostranog kupatila. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 67,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan površine 67m², smešten na visokom prizemlju manje stambene zgrade od ukupno 3 sprata, u mirnoj jednosmernoj ulici okruženoj zelenilom. Stan se sastoji od: 3 spavaće sobe dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom kupatila hodnika Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>