• GoHome Professional
stan u beogradu do 150000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 150000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 150000 eura što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 150000 eura što veći" pronađeno 7 334 nekretnina - prosečna cena 2.484 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • interfon
    • pogodan
    • lift
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 315,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82968, 10a, spratna, uknjižen, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 250,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta Crvena zvezda. Odlicna lokacija, kvalitetna, tvrda gradnja sa kraja sedamdesetih godina, kao i sam prilaz hali(pesacki i teretni), predstavljaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, pr+pk + lokal, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Više informacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 150000 eura što veći'
140.000 €
149.000 €
164.000 €
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 190,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Boleč, stan u kući 190 m2, broj soba 6. Kuća je priključena na trofaznu struju, gradski vodovod i kanalizaciju. U pomoćnom objektu, smešten je kotao za grejanje (pelet). Stan je na tri nivoa. Podovi su obloženi parketom. Lokacija stana obezbeđuje mir i tišinu. Stanu pripada deo dvorišta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111028, 7a, spratna, terasa(2). SPLAV, Odlična pozicija između golf terena i novog mosta gleda na novo beogradsku stranu. Splav star 10ak godina u odličnom stanju na dva nivoa, na svakom terase za uživanje. Stambeni deo je 55m na dva nivoa. Dve inverter klime. Obale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv, cela. Na prodaju je jako lepa kuca,od Zrenjaninskog puta 900 metara.Kuca je na sprat,ima 4 Ara placa.Fasada je dobra.Sprat je odvojen,Tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na uglu Mihaila Bulgakova i Koste Nađa, 30m od glavne ulice, nudimo vam duplex od ukupno 150m2. Donji deo se sastoji od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, i kupatila i terase, a gornji deo od 3 spavaće sobe i kupatila. Jako pogodan za poslovni prostor kao i za život. Na prilazu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 127.500 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120388, II/III, klima, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 90.000 €, 150,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten stan u kući sa zasebnim ulazom, smešten u mirnoj ulici, idealnoj za udoban i porodičan život. Kuhinja je opremljena novom belom tehnikom, a grejanje je na gas, što obezbeđuje praktičnost i ekonomičnost tokom cele godine. Stan je prostran i funkcionalan, sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 116.000 €, 145,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 112.000 €, 145,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107848. 3.0, 145m2 (tri terase 45m2), PR+|, EG, parking, struja, voda Splav, lociran na najlepsem delu Ade Ciganlije, gde je _pristup dozvoljen samo vlasnicima. Dvostrano je orientisan sa otvorenim pogledom ka reci. Sastoji se od prizemlja i sprata, sa tri terase. Postavljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.500 €, 145,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski prostran stan u srcu Beograda, u blizini ključnih institucija i prometnih saobraćajnica, idealalan za poslovni prostor ali i za stanovanje. Stan je opremljen stilskim nameštajem koji odiše elegancijom i sofisticiranošću. Sobe su prostrane sa puno prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 126.000 €, 140,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 103.000 €, 137,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104632, PR/IV, terasa, uknjižen, dvorište/bašta, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 94.500 €, 135,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 130,60 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 54.60m2 + 76m2, terasa 27.5, dvorište 4.3 ara TA, VPR/III, telefon, interfon, podrum, parking. U procesu legalizacije. Stan od 54,6m2 sa pripadajućim dvorištem površine 4.30 ari. Dvorište poseduje zaseban ulaz, gde se može ući kolima. Stan se nalazi na nivou visokog prizemlja(2.5....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 130,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109945, 5a, struja, terasa, uknjižen. U prilici smo da vam ponudimo kuću u mirnom delu Grocke uz asfalt. Udaljena 100 m od gradskog prevoza. Prikljucena gradska voda pored kuće. Uknjižena na 69m/2, postoji 70m/2 pomoćnih prostorija i terasa od 25m/2. Dve pusnice,letnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 162.500 €, 130,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U priliici smo da vam ponudimo odličan poslovni prostor u neposrednoj blizini Hotela Zira. Prostor je urađen i odmah useljiv Izuzetno svetao, trostran. Pored 6 kancelarija (jedna je konferencijska) ima i kuhinju i lepu terasu. Odlična lokacija ,velika dostupnost javnog prevoza Beovoz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 144.900 €, 127,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Milutina Gara��anina, 2/2, ta/gas-Stvarna povr��ina-127m2 , ugovorna povr��ina-127.00m2, Stan u izvornom stanju, dobar raspored prostorija. Ima i zajedni��ko dvori��te. Trostrano orjentisan. Infostan oko 3000 dinara, porez na imovinu oko 20000 dinara. U neposrednoj blizini ��kole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 150.000 €, 125,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 125,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Zemuna, u neposrednoj blizini Bežanijske i Glavne ulice, kao i zemunskog parka, nalazi se ovaj petosoban stan. U blizini je sportski centar, kao i više predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola, Poljoprivredni fakultet, Gardoš, razni marketi - veći i manji. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 165.000 €, 124,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična stambena zgrada sa dva ulaza i tri vlasnika. U mirnom delu starog Ceraka iznad restorana Pink, u blizini Vladimira Dujića, nalazi se deo Sandžačke ulice, gde se prodaje komforan dvosoban stan na prvom spratu i dvosoban stan u potkrovlju, koncipirano kao četvorosoban duplex.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 146.400 €, 122,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 0 polunamesten stan u blizini Slavije za poslovni prostor. Stan je kompletno sređen i odmah useljiv. Stan ima dva mokra čvora, opremljena kuhinja, visoki plafoni, veliki saloni, sigurnosna vrata, PC network, gradsko grejanje, parking mesto u dvorištu Internet Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 145.000 €, 121,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dupleks sa dva komforna kupatila i dva garderobera, u besprekornom stanju. Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi, dvostran istok sever. Kompletna infrastruktura, lak izlaz na Zrenjaninski put. Zastakljena terasa 17m2. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 132.000 €, 120,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo izuzetno komforan i luksuzan, dvosoban stan, u jednom od najlepših delova Voždovca i jednoj od najlepših ulica - Koste Jovanovića, koja je udaljena samo 3km od centra grada. U neposrednoj je blizini klinike Bel Medic, Marakane, Atletske dvorane, FONa, Fakulteta političkih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks u zgradi novije gradnje. Donji nivo se sastoji od dnevne sobe i trpezarije, kuhinje (open space), kupatila, hodnika i dve terase. Gornji nivo - jedna spavaća soba i soba sa dva dvoseda, kupatilo. U dvorištu zgrade ima obezbeđeno jedno parking mesto.Mesečne režije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 3.0, 120m2 (dve terase 8m2 + stan u suterenu od 20m2), EG/gas, VPR/2, telefon, interfon, podrum, parking, garaža Funkcionalan, renoviran trosoban stan, bez ikakvih ulaganja. Ima veliko dvorište, uknjiženu garažu od 17m2, šupu, kao i nadstrešnicu za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 156.000 €, 120,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, lokal za izdavanje od 120m2. Nalazi se u prizemlju zgrade od četiri sprata. U odličnom je stanju, sa dva ulaza, dva strujomera i tri mokra čvora. Pogodan za razne delatnosti. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonac u samom centru grada, sa četiri sobe, veoma komforan i funkcionalan, namešten. Dvostrano je orijentisan, ima četiri terase, izuzetno svetao. Prelep pogled na reku, Beograd na vodi, uživanje u zalascima sunca. Ima lepo privatno dvorište za stanare. Na samo 10 min....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonac 120 m2 sa četiri sobe i četiri terase dvostrano orijentisan sa pogledom na Bg na vodi, reku i most i zalascima sunca. Sa privatnim dvorištem u strogom centru Beograda na 10 minuta od Knez Mihailove i Bg na vodi i reke na trećem spratu bez lifta koji je poslednji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 105.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja - FOR SALE Beograd, Resnik Prodaje se stan ukupne površine 120m2 (uknjiženo kao stan na 81m2) Nalazi se u sklopu tržnog centra Avala grad Prostor se može iskoristiti i kao poslovni prostor Visoko kvalitetan i višenamenski prostor! Grejanje: Struja Nalazi se na 1. spratu, bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 90.000 €, 120,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u kući, na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, nadomak ulice Vojvode Stepe i kompletnog infrastrukturnog sadržaja. Vrlo prostran i komforan. Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Po želji zakupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex, uknjižen kao idealni deo kuće. Stan se nalazi na lokaciji Stari Cerak. U izvornom stanju. Odmah useljiv. Mogućnost grejanja na gas, struju ili čvrsto gorivo. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 118.000 €, 118,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 140.000 €, 117,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Morinjskoj ulici, nov, nikad useljivan, 117 kvadrata. Stan se nalazi u podkrovlju u zgradi zidanoj 2011 ali nikad nije useljivan. Uknjižen je na 80 kvadrata redukovane povrsine a u podu 117 kvadrata. Po strukturi je trosoban. Kvalitetna pvc stolarija,najbolje klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 152.100 €, 117,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – VRAČAR, KRUNSKI VENAC (KICEVSKA ULICA) Izdaje se prostran, potpuno opremljen stan površine 117 m², u mirnoj ulici na prestižnoj lokaciji – Krunski venac, Kicevska ulica, Vračar. Struktura stana: Predsoblje Prostrana dnevna soba Odvojena trpezarija i kuhinja Hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 117,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan na Medakovicu 3, na opstini Zvezdara. Stan je renoviran, prodaje se u izvornom stanju, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost da ga urede prema sopstvenim zeljama. Grejanje je na gas, sto doprinosi ekonomicnijem odrzavanju. Dodatna prednost je mogucnost rusenja pregradnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 157.950 €, 117,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93780, IV/VI, lift, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 116,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jedinstveno luksuzan stan sa modernom opremom i prelepim pripadajućim dvorištem od 76m2. Stan je svetao, funkcionalan i poseduje sve potrebno za ugodan i komforan život na skrivenoj lokaciji a blizu svih potrebnih sadržaja. Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 590)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>