• GoHome Professional
stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2 parking

  • Za upit "stan u beogradu do 145000 evra barem 50 m2 parking" pronađeno 1 301 nekretnina - prosečna cena 1.977 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
01.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2. 5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom. Sastoji se iz dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Jedna spavaća soba je na galeriji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 127.200 €, 53,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. Dvoiposoban stan, Beograd - Mirijevo III | Prodaja · 53m² · 120.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 140.000 €
28.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Luke Vojvodića Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 121.900 €, 53,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi stambeni objekat "Linea Residence" Surčin, kod Lidl-a Izuzetan kvalitet gradnje -građevinska dozvola -završetak gradnje proleće 2027 - u ponudi stan strukture 2.0s po ceni od 121.900 plus PDV -Multi split sistem grejanja (fen coil) -Smart sistem -Porcelanosa parket, pločice i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN 2.5 STAN NA KOŠUTNJAKU! Kontakt: +381668091211 Cena: 138.000 € Lokacija: Rakovica - Košutnjak, sprat 7 Površina: 53 m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevne sobe sa trpezarijom; - spavaće sobe; - kuhinje; - kupatila; - toaleta; - ulaznog hodnika;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.050 €, 53,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130553, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 146.192 €, 53,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u izgradnji u mirnoj stambenoj ulici Andre Stevanovića, na Zvezdari, u blizini naselja Medaković i Braće Jerković. Lokacija je idealna za porodični život – tiha ulica, a u neposrednom okruženju se nalaze prodavnice, škole, vrtići, gradski prevoz i kompletna infrastruktura.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 145.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.000 €, 53,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 148.000 €
07.04.2025 - 160.000 €
30.05.2025 - 148.000 €
09.11.2025 - 160.000 €
06.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi! Odličan za život, kao i poslovni prostor, ili kao investicija. U neposrednoj blizini Beograđanke, SKC-a i parka Manjež. Turističke atrakcije i poslovni kompleksi čine ovaj stan veoma interesantnim. Uknjižen na 53m2 korisne površine, poseduje i pripadajući čist i uredan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.050 €, 53,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 152.900 € na 149.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.900 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 152.900 €
17.04.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odlican dvoiposoban stan u zgradi izgradjenoj 2016godine. U okruzenju se nalazi nekoliko marketa,Osnovna skola,pijaca,prevoz Stan se sastoji od hodnika,kuhinje sa dnevno trpezarijskim delom,dve spavace sobe,kupatila, dve ostave i terase od 22m2. Stan ima pripadajuce....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 53,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u novom stambenom objektu čija je izgradnja u poodmakloj fazi. Zgrada je ukrovljena i prijavljen je završetak radova u konstruktivnom smislu. Planirani rok završetka radova i useljenja: septembar 2026. godine. Lokacija Objekat se nalazi u blizini Zaplanjske ulice,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.500 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Plavim Horizontima u organizovanoj i harmoničnoj komšijskoj zajednici. Jako očuvan stan u odličnom stanju. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je postavljen hrastov pod i ugradjene inverter klime. Oko zgrade ima 40m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novgradnja-Smart zgrada garazno mesto ukljuceno u cenu 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.500 €, 53,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91328, XV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenoj Metropoliten zgradi. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem i vrhunskom belom tehnikom. Mogućnost zakupa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 53,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi uknjižen svetao funkcionalan moderno opremljen dvoiposoban stan koji spaja svetlost, funkcionalnost i savršenu lokaciju. Nalazi se na poslednjem, 5. spratu dobro održavane zgrade (bez lifta), uknjižen je na 50m2, stvarno ima 53m2 plus dodatnih 22 m² tavanskog prostora koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u prestižnom V12 Smart Building kompleksu, jednoj od najmodernijih i tehnološki najopremljenijih zgrada na Novom Beogradu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za porodičan život, tako i za poslovne ljude koji žele sigurnost, komfor i prestižnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 158.850 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan na atraktivnoj lokaciji u blizini OFK stadiona, u ulici Bata Lakina. Raspored je funkcionalan i udoban – prostrana dnevna soba povezana je sa terasom, tu je kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe koje pružaju dovoljno prostora za porodični život. Stan se prodaje sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 136.000 €, 53,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo svetao i moderno sređen stan od 53m²( uknjižen 45m2 + 8m2 su terase) 2.5-sobne strukture, na Zvezdari. Stan je kompletno uređen i održavan, pruža topao i prijatan ambijent za udoban život. Parking je dostupan ispred zgrade (slobodna zona), što ovu nekretninu čini još....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 153.000 €, 53,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo prelep dvoiposoban stan na Karaburmi, smešten u kvalitetnoj zgradi renomiranog investitora. Stan se nalazi na visokom prizemlju (visina prvog sprata), a ispod su garaže u dva nivoa. U procesu je uknjižbe – novogradnja, a postoji i mogućnost kupovine garažnog mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.400 €, 52,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 67.600 €, 52,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 3. 0, 54m2, VPR/1, EG, TA, podrum, parking Izuzetna prilika - trosoban stann u zgradi sa samo četiri stan, u lepoj ulici na Karaburmi. Sastoji se od ulaznog hola, kupatila, kuhinje, dnevne sobe i dve spavaće sobe. Stan poseduje i pripadajući podrum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.menadzer.biz

Odlican stan na Banjici sa dve lodje, ekonomska iz kuhinje i velikom lodjom koja je povezana sa dnevnom sobom, tipski, dvostrano orijentisan, izvoran, po strukturi jednoiposoban, veoma lako adaptibilan u veci. Stan se sastoji od prostranog dela ulaznog hodnika, kupatila, odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 84.000 €, 54,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Parking Terasa .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Uralska 2. 0, 54m2 (dve terase 5m2), 3/3, TA, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi pravi porodičan stan, funkcionalnog rasporeda. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, sobe su velike i izuzetno osvetljene, a kupatilo ima prirodnu ventilaciju. stan iziskuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 136.350 €, 54,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo komforan stan u mirnom delu Banjice. U blizini kompleksa Paunov breg, stan poseduje sopstveno parking mesto i prelep pogled na VMA. Veoma osvetljen i topao. Stan je uknjižen. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Mateja .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Podrum Garsije Lorke Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 150.000 €, 54,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban od 54m2 na Banovom Brdu u Ulici Blagoja Parovića . Nalazi se u prizemelju , komplet renoviran i uknjižen kao garaža (ranije bila apoteka). Može biti i poslovni prostor , ima i pripadajući parking .Izuzetno prometni deo . Brzo useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.500 €, 54,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Plavi Horizonti - Mihajla Bandura 2.0, 54m2 + 40m2 dvorište, PR/3 , norveški radijatori, parking, klima. Odličan, svetao stan na dobroj lokaciji. Stan je opremljen kvalitetnim parketom, granitnim pločicama, PVC stolarijom, alarm sistemom, inverter klimom, sigurnosnim vratima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 54m2, CG, PR/III, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 46m2 Stan za renoviranje od 54m2. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka+lođa, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stanu pripada i podrum od 9m2 u nivou parkinga. Kontakt 069/394-5605 Broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 534)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>