• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 zadnjih 7 dana dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 zadnjih 7 dana dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 zadnjih 7 dana dvorište do 220000 eura što manji

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 zadnjih 7 dana dvorište do 220000 eura što manji" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.297 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • renovirano
    • podno grejanje
    • 4.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 178.900 €, 47,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini (50-800m) osnovne škole, vrtića, pijace u Bloku 44, Univera, DM, pekara, mesara, doma zdravlja. Savski kej se nalazi u blizni od 400m. Stan je funkcionalan i sadrži sve potrebno za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan na trazenoj lokaciji – Kanarevo brdo, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture (skole,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 zadnjih 7 dana dvorište do 220000 eura što manji'
219.900 €
219.900 €
138.000 €
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kneginje Zorke, 4/5, nr, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara, sa odličnom strukturom jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan. U stanu je grejanje na norveške radijatore,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 55m2 + 20m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 105,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u novoj, urednoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u ulici Matice Srpske, Mirijevo. Stan se nalazi u prizemlju i prosteri se na 75m2 i posebno se izdvaja jer poseduje sopstveno ograđeno dvorište površine oko 30 m², idealno za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 118,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kontakt: 066069699 U ponudi je izuzetno funkcionalan petosoban dupleks, smešten u mirnoj i jednoj od najprijatnijih ulica Zvezdare – Slavujev venac, u neposrednoj blizini Stanke Vraza. Stan se nalazi u manjoj, urednoj stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova, što budućim vlasnicima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>