• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
08.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantasticnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana'
114.500 €
114.500 €
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>