• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena što manji interfon do 2400 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena što manji interfon do 2400 eura/m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.355 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.800 € na 198.240 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 198.240 €, 84,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 222.600 €
19.12.2025 - 205.800 €
11.03.2026 - 198.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv, renoviran, uknjizen na 66 m2, predratna zgrada. Stan se sastoji od velikog antrea, tri sobe, hodnika, male kuhinje, kupatila i toaleta. Pogodan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 pogodan pala cena što manji interfon do 2400 eura/m2'
122.000 €
122.000 €
 
-10%

Promena cene sa 261.000 € na 235.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 235.000 €, 112,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 275.000 €
13.06.2025 - 265.000 €
13.07.2025 - 262.000 €
14.12.2025 - 261.000 €
22.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac - Lekino brdo 4.0, uknjižen na 112m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klima, KATV, internet, interfon, garaža Prodaja velikog porodičnog stana na Lekinom brdu, u naselju izmedju Autokomande i Vračara, u kome dominiraju moderne zgrade i ekskluzivne vile, što naselju daje ekskluzivan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>