• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 pala cena do 2400 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 pala cena do 2400 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 pala cena do 2400 eura/m2 što manji 2.sprat

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 pala cena do 2400 eura/m2 što manji 2.sprat" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.040 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
  •  Po detaljima
    • dve lođe
    • kablovska
    • useljiv
    • 3.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 104.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa trpezarijom, dok....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 142.000 € na 139.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
23.02.2026 - 145.000 €
03.04.2026 - 142.000 €
06.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se 2.5 stan u centru Železnika na svega par koraka od okretnice autobusa 88 i 58. Stan ima odličan raspored i vrlo lako se može adaptirati još jedna spavaća soba. Stan se nalazi na 2 spratu od 6 u zgradi sa liftom.Stan poseduje i pripadajući podrum. Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 pala cena do 2400 eura/m2 što manji 2.sprat'
197.900 €
197.900 €
185.000 €
 
-2%

Promena cene sa 142.000 € na 139.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 139.000 €, 59,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 142.000 €
06.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban. Stan je uknjižen i nalazi se na drugom spratu uredne stambene zgrade sa ukupno šest spratova i liftom. Sastoji se od: dve komforne sobe hodnika kuhinje sa trpezarijom zatvorene terase....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 349.000 €
18.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta, interfon, odmah useljiv, kompletno renoviran, uknjizen, mogucnost kupovine zasebne garaze sa parking mestom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>