• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 najnovije parket do 30 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 najnovije parket do 30 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 najnovije parket do 300000 eura što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 najnovije parket do 300000 eura što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 288.000 €, 124,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj ultraluksuzni stan nalazi se u novoj zgradi u ulici Vojvode Stepe.U pitanju je zgrada sa malim brojem stanova visokog kvaliteta gradnje sa divnom fasadom i video nadzorom. Stan se nalazi na četvrtom spratu.Ceo stan je luksuzno uređen i prilagođen potrebama porodičnog toplog doma.Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 330.000 €, 135,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 135m2 (tri terase), triplex, CG/gas, interfon, internet, klima, KTV Ulica Stevana Luburića nalazi se između naselja Cerak i Filmski grad, u mirnom porodičnom okruženju sa pretežno individualnom gradnjom. Lokacija je dobro povezana sa svim delovima grada i odlikuje se kompletnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca 3. 0, 80m2, terasa 4m2, 5/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno dizajniran stan u blizini Beogradsog dramskog pozorišta. Izuzetno je komforan i svetao, dvostrano orijentisan. Luksuzni nameštaj i vrhunska oprema ulaze u cenu stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan, moderan 4.0 soban stan uknjižen na 84,15m2 + terasa od 15m2. Ceo prostor je izuzetno i kvalitetno uređen, zgrada novije gradnje. Veliki dnevni boravak sa kaminom, parket sa intarzijom, đakuzi colpa san, baterije blanko hahsa, av prekidači, kotao za grejanje i bojler su marke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 48,00 m2 cca 6880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

2,0 Centar , Stari grad , Skadarlija , Cetinjska , 48,4m2 (terasa 1.8m2+ ostava 1,6m2 ) , 45m2 uknjizena kvadratura , 1 /5 , cg , lift , perfektan , luksuzno renoviran , dvostrano orijentisan ( istok - zapad ) , izrazito svetao stan , vrhunski Hrastov parket 1. klase , Italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven stan na poslednjem spratu moderne novogradnje, koji pruža poseban nivo komfora i privatnosti. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste to što samo ovaj stan ima direktan izlaz na prostranu krovnu terasu sa prelepim panoramskim pogledom, namenjenu isključivo ovom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 58,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvostrano orijentisan 2.5 stan (istok-zapad) na ekskluzivnoj lokaciji u centru ("krug dvojke"), smešten u izuzetno održavanoj starogradnji (zgrada iz 20-tih godina 20-tog veka u svojstvu kulturnog dobra) sa dvorišnim prostorom. Zgrada poseduje putnički lift.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderna gradnja sa sistemom "smart home" na odličnoj lokaciji, pozicionirana između Banjice i ulice Vojvode Stepe. Najnoviji materijali ugrađeni u zgradu, rađeni po standardima energetske efikasnosti. Stan je izvorno trosoban, adaptiran u četvorosoban. Dvostrano orijentisan. Ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Centar , Gornji Dorcol , blizina Rajiceve , Kalemegdana , vrhunska lokacija , 110 m2 - uknjizena kvadratura + terasa 14m2 , 4 +5 sprat , duplex , eg / struja , bez lifta ( postoji mogucnost ugradnje ) , dvostrano orijentisan ( istok - zapad ) , svetao , originalna , drvena stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 329.664 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u modernoj i kvalitetnoj zgradi, u izgradnji. Objekat je dvostrano orijentisan. Nalazi se u najdužoj i jednoj od najlepših ulica Vračara. Zgrada....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 parket do 300000 eura što skuplji (1890)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>