• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 najnovije do 200000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 najnovije do 200000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 najnovije do 200000 eura što veći

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 najnovije do 200000 eura što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 140.000 €, 74,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u zgardi od tri sprata sa liftom i dvorištem.Stan je dvostrano orijentisan sa velikim dnevnim boravkom, open space kuhinjom i trpezarijom, dve velike spavaće sobe, direktan izlaz is obe sobe kao i dnevne sobe na terase i ostavom od 4m2. Stan poseduje mogućnost proširenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 315,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82968, 10a, spratna, uknjižen, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 250,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta Crvena zvezda. Odlicna lokacija, kvalitetna, tvrda gradnja sa kraja sedamdesetih godina, kao i sam prilaz hali(pesacki i teretni), predstavljaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 210.000 €, 220,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2021.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi poslovno-stambeni objekat, na Čukaričkoj padini. U prizemlju je automehaničarska radnja i prostorija za oštrenje testera, sve površine 120m2, dok se na spratu nalazi stambeni objekat površine 100m2. Kontakt: Miroslav 063/ 235 404 Endija Vorhola.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, pr+pk + lokal, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 210.000 €, 180,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostrani dupleks stan površine 180m2 idealan za porodični život koji se nalazi u mirnom delu grada a blizu svih potrebnih sadržaja i odlično povezan gradskim prevozom. Trenutno je adaptiran na dve stambene jedinice ali može se ponovo vratiti na jednu. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 220.000 €, 179,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su dva svetla i funkcionalna dupleks stana – trosoban i dvoiposoban, smešteni u mirnom i dobro povezanom delu Mirijeva, u Rableovoj ulici. Struktura stanova: Donji nivo (oba stana): Dnevni boravak Trpezarija Kuhinja Kupatilo Terasa Gornji nivo (oba stana): Spavaće sobe Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 199.000 €, 175,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Petosoban stan 205 m² (175 m² + 4 terase) – Resnik, prvi sprat, tavanski prostor 150 m² Na prodaju prostran i funkcionalan petosoban stan u mirnom delu naselja Resnik, u porodičnoj stambenoj zgradi, na prvom spratu. Stan ima 175 m² stambene površine + 4 terase, ukupno 205 m². Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 199.000 €, 175,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Naselje Resnik u poslednjih nekoliko godina je izbor mnogih porodica i poslovnih ljudi koji žele mirno okruženje sa puno zelenila. Resnik je odlično povezan sa svim delovima grada i velikim saobraćajnicama, poseduje sve neophodne infrastrukturne sadržaje kao i brojne objekte za snabdevanje.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 do 200000 eura što veći (8364)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>