• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 luksuzan renovirano do - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu barem 50 m2 luksuzan renovirano do - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 luksuzan renovirano do 190000 eura što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 luksuzan renovirano do 190000 eura što jeftiniji" pronađeno 51 nekretnina - prosečna cena 2.490 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan stan u srcu Vračara, koji se nalazi na prvom spratu sa terasom (izlaz iz svih soba). Stan poseduje centralnu klimatizaciju +....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu investicuju! Na samo par koraka od Trga Republike, u Dositejevoj ulici nalazi se 2.0 stan u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Nalazi se na prizemlju / 6 spratova. Stan je potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sav nameštaj i oprema ulaze u cenu stana, spreman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN, UKNJIŽEN, ODMAH USELJIV – NOVI BEOGRAD Prodaje se luksuzno renoviran dvoiposoban stan (62 m² uknjižen, 64 m² mereno) u prizemlju na odličnoj lokaciji – mirna ulica blizu Geneks kule i autoputa. Stan ima dnevni boravak, dve odvojene spavaće sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi kvalitetno i potpuno renoviran, izvorno 2.0 soban stan, adaptiran u funkcionalan 2.5 soban, dvostrano orijentisan sa obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru naselja Sava Kovačević. Sastoji se od ulaznog hodnika, modernog open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 61,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen na 58 m2 (građevinska površina). Dve lođe. Mereno 61 m2. Vlasništvo 1/1. Zgrada je uredna i čista. Dva lifta. Podrum. Sveto stan. Lux renoviran (španska i italijanska keramika). Šestokomorna PVC stolarija. Nov hrastov parket. Nove elektro i vodovodne instalacije. Slobodan....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 233.900 € na 207.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 207.900 €, 52,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 233.900 €
12.05.2026 - 207.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

LUX + UKNJIŽEN STAN NA VIDIKOVCU! Kontakt: +381668091211 Cena: 207.900 € Lokacija: Rakovica - Vidikovac, sprat 1. Površina: 52 m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - spavaće sobe; - kupatila; - ulaznog hodnika; - terase. OPIS:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 214.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 214.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex stan 102m² (uknjiženih 59m2 )– kompletno renoviran, 4.5 soba, terasa,podrum,ostava u ulici Radnih Akcija. Na prodaju moderan duplex stan površine 102m², smešten na 5. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i kompletno renoviran visokokvalitetnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-51 (od ukupno 52)

<< <1 2> >>