• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 2300 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 2300 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 2300 eura/m2 do 220000 eura što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 2300 eura/m2 do 220000 eura što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.120 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen i renoviran 3.5 stan od 94m2 (grejna površins 85m2+ 2 lođe) u zgradi od crvene fasadne cigle na Vidikovcu. Pravi porodični stan sa tri spavaće sobe. Stan se vodi kao prizemlje, ali je visina do simsa prozora 2,5m što je realna visina visokog prizemlja. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan duplex stan, površine 100m² (uknjiženih 50m²), kompletno renoviran i opremljen sa puno pažnje i stila. Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, u urednoj zgradi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 2300 eura/m2 do 220000 eura što veći zadnjih 14 dana'
187.000 €
187.000 €
133.000 €
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>