• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 17000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 17000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 170000 eura najnovije što jeftiniji pala cena

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 170000 eura najnovije što jeftiniji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
15.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 144.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 46,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 149.000 €
14.05.2026 - 144.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižen, kompletno sređen dvosoban stan od 46,5 m² sa pripadajućim parking mestom, smešten u dobro održavanoj zgradi iz 2009. godine. Stan je svetao i funkcionalno raspoređen, trenutno u upotrebi kao ordinacija, ali je odmah useljiv i podjednako pogodan za porodično stanovanje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medakovic 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, plocice,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 160.000 €
14.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Uknjižen. -Vlasništvo 1/1. -Dugogodišnji vlasnici. • -Godina izgradnje - 1961. godine. -Zgrada je uredna i čista. • -Uknjižena grejna površina je 54m2. -Merena kvadratura stana je 62m2. -Dvostrano orijentisan. -Svetao stan. • - PVC stolarija. - Dve inverter klime. - TA. • - Lokacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 uknjižen do 170000 eura najnovije što jeftiniji pala cena (4)
  • stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen najnovije što jeftiniji pala cena (5)
  • stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 170000 eura što jeftiniji pala cena (41)
  • stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 170000 eura najnovije što jeftiniji (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>