• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 do 240000 eura central - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 do 240000 eura central - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 do 240000 eura centralno grejanje do 2900 eura/m2 što veći

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 do 240000 eura centralno grejanje do 2900 eura/m2 što veći" pronađeno 225 nekretnina - prosečna cena 2.362 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • kablovska
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ustani��ka, st/4, cg-Stvarna povr��ina-48m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Prodaje se 1.5 stan u Ustani��koj ulici. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je centralno grejanje i uknji��en je na 48m2, s tim da se ispred ulaza u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 99.950 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, drugi nadozidani nivo. Lift ide do 8 sprata. Pravo sa ulaznih vrata, kombinovani prostor, kuhinjsko dnevni, spavaća soba i levo od vrata prostorija koja bi mogla da se pripoji kombinovanom prostoru i kupatilo. U celom stanu su krovni prostori. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121670, III/III, klima, terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. ISKLJUČIVO KEŠ KUPCI! Predstavljamo vam lep I izuzetno svetao stan, koji se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu ulice okružen zelenilom. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Spratnost: 7 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Komforan stan odlične jednosobne strukture, adaptibilan u dvosoban na više načina. Nalazi se u parkovskom delu naselja Braće Jerković, a takva mu je i orijentacija jugozapadna ka samom parku. Javni parking ispred ulaza. Stan je na VPR/6 spratova, visina do simsa 240 cm. Centralno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan u izvornom stanju ima pripadajuci podrumom od 9m,korisne grejne povrsine od 41m2+6m2 zastakljene terase.Centralno grejanje i protocna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, useljiv stan odličan za stanovanje kao i za poslovni prostor. Ostaje nova ugradna kuhinja. Centralno grejanje, protočna topla voda, visina plafona 3.0m. Odličan pozicija zgrade, blizina Trošarine. Uknjižen. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 142.566 €, 46,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Prva faza izgradnje stambeno-poslovnog objekta na sjajnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe u blizini Velefarma. Lokacija poseduje mnoge prednosti zato što je udaljenost od centra 7 km, mirno okruženje, mnogi fakulteti u blizini, odlična infrastruktura. Objekat poseduje dva lifta. Ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 31.740 €, 46,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Centralno grejanje Interfon Bose Milićević Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.690 €, 45,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je useljiv 01.08.2025.god. Namešten i kompletno opremljen. Kuhinja sa mašinom sa suđe, mašina za veš sa sušenjem, svi kuhinjski aparati. Peti sprat, lift. Plaćanje kvartalno. Klima, centralno grejanje. Interfon, optički internet. Mogućnost kućnih ljubimaca uz dupli depozit. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Dorćol, u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na petom spratu, površine 45m². Centralno grejanje, klima, terasa, okrenut prema bašti tako da je bez buke. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, opremljen i renoviran stan, u blizini reke i centra Zemuna. Na drugom spratu, sa velikom terasom sa pogledom na park. Centralno grejanje, klima, alarm. Mesečni troškovi oko 100e. Sbb kablovska. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Dva lifta. Slobodan parking ispred zgrade. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-225 (od ukupno 226)

<< <1 2 3 4 5 6> >>